Onderhoudsmiddelen
124095_150
Ontvettingsspray voor glad, generfd en aniline leder. Verwijdert vetvlekken uit meubels, jassen, schoenen etc. Minder geschikt voor geschuurde leersoorten zoals suède.
Bus zeer goed schudden. Op afstand van ca 15 cm opspuiten, ook rondom de te behandelen plek. Volkomen laten drogen totdat witte poeder laag zichtbaar is. ( ca. 2 uur). Niet geforceerd drogen. Poeder laag verwijderen met poetsdoek of stofzuiger. Indien vetvlek niet geheel is verwijderd, behandeling herhalen. Het leder, nadat het volkomen is opgedroogd, voorzichtig met een vochtige doek afnemen. Opfrissen en op kleur brengen met Cosmetic
140117
Kleurende crème in potje à 50 ml.
VG kleurcreme met pigment voor beschadigde plekken.
De VG kleur creme!
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
134261_300
NikWax Softshell Proof zorgt voor en langdurige waterafstotende werking en herstelt de ademende werking van de softshell jas. Daarnaast zorgt het voor herstel van impregnatie die verloren ging door wrijving of slijtage.
120220
Schoencreme in pot.
TRG poets
Zachte was op crèmebasis, met bijenwas.
Hoge dekkracht.
Voedt, glanst en voorkomt kleurvervaging.
Klik hier voor de kleurkaart
132070_200
Collonil Vario spray geeft een bescherming voor alle materialen en materiaalcombinaties.
Oplosmiddelvrij.
112341
Renovator in flacon.
Voor alle schoenen in suède & nubuck materialen.
Frist de kleur op, onderhoudt en beschermt.
Met olie om suède & nubuck zacht en soepel te houden.
Pigmentering (kleurstof) frist de kleuren op.
Gemakkelijk te gebruiken spons-applicator.
GEBRUIKSAANWIJZING
Stof en vuil verwijderen van oppervlakte met een S & N borstel,
schud de flacon voor gebruik,
gelijkmatig aanbrengen in draaiende beweging,
10 minuten laten drogen.
