Onderhoudsmiddelen
133152
Een kleurherstellende ledercrème. Biedt lichte bescherming tegen vlekken en UV-straling en houdt het leder zacht en soepel. Het verlengt de levensduur en houdt het leder langer mooi. Verkrijgbaar in kleurloos en vele gangbare kleuren.
De opvolger van Beauty Finish
120220
Schoencreme in pot.
TRG poets
Zachte was op crèmebasis, met bijenwas.
Hoge dekkracht.
Voedt, glanst en voorkomt kleurvervaging.
Klik hier voor de kleurkaart
132066_100
Reinigingsvloeistof met opbrengspons voor gladleer, suède, nubuck en textiel.
Kan onverdund en dus direct worden toegepast.
Met frisse geur.
De opbrengspons absorbeert het vuil optimaal en zorgt voor een goede reiniging.
140115_004_55
VOOR ZWART, zie art. 120460 > Leather Penetrating Dye
Dringt diep in het leer.
Niet geschikt voor nubuck, suède en lakleder.
GEBRUIKSAANWIJZING:
Oppervlakte goed schoonmaken met leder cleaner.
Gelijkmatig opbrengen met bijgeleverd kwastje.
indien nodig herhalen.
Laten drogen.
Daarna behandelen met een schoencrème voor een mooie glans.
120001
Elastische verf in spuitbus eerder bekend onder de naam Magix verf. Voor het bijwerken of veranderen van de kleur van de schoen.
133000
Ledercrème / Ledervet is een product om leder regelmatig te onderhouden.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het leder soepel. Conserveert het leder en is te gebruiken. op schoenen, zadels, hoofdstellen etc.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer. Bevat minerale oliën gemengd met hoogwaardige wassen.
Gebruiksaanwijzing:
Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven. Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend. Verlengt de levensduur van het leder.
145030
Schoencrème in handige tube met spons.
Frist de kleur op.
Extra langdurige glans.
Waterafstotend.
145042_399_100
High Gloss is een hoogwaardige pasta met bijenwas, die een glanzende spiegelafwerking geeft (veel sneller dan een standaard waxpasta).
120335
Kleurstoffen die de kleur veranderen, zelfs van wit naar zwart.
Repareert bekrast en versleten leer.
Herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
Voor leer, synthetisch leer en canvas.
133126_300
Een impregneermiddel dat al uw hightech (sport)kleding opnieuw vuil- en waterafstotend kan maken volgens de wash- in methode.
Het herstelt de specifieke eigenschappen van deze ademende waterdichte kleding ook als u deze in de machine wast!
