Onderhoudsmiddelen
133145_250
Leather Oil is een kleurloze onderhoudsolie geschikt voor gedekverfd, semi-aniline en handwish leder (ongeschikt voor nubuck/suède). Lederolie voedt, onderhoudt en zorgt ervoor dat het leder soepel blijft. Tevens voorkomt Lederolie craquelé (barstjes in de laklaag van het leder). Lederolie is ideaal voor meubelen die reeds geruime tijd (jaren) geen onderhoudsbeurt hebben ondergaan!
133610
De bekende zelfglanzende leercrème.
Gemakkelijk, snel en goed onderhoud voor uw leer.
Van Italiaanse topkwaliteit.
Hoe minder u gebruikt, hoe beter voor het leer ( less is best!! )
Gebruiksaanwijzing Urad : Doop bijgeleverde spons in de crème en schraap spons af aan de rand van de pot.
Laat Urad indrogen voor een glans ZONDER uitborstelen.
Spoel na gebruik de spons uit onder lauw water.
Zodat deze schoon en droog is voor een volgende behandeling.
133040
Ledercrème is een product om leder regelmatig te onderhouden. Hier in 1 of 5 kg.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het soepel.
Conserveert het leder en is te gebruiken op schoenen, zadels, hoofdstellen, etc.
Gebruiksaanwijzing: Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven.
Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend. Verlengt de levensduur van het leder.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer. Bevat minerale oliën gemengd met hoogwaardige wassen.
819485
Conditioner voor schoenen en andere artikelen van suede en nubuck.
Door de hydraterende werking maakt het nubuck en suède bijzonder elastisch en voelt het zacht aan.
Het voedt de oppervlakken, herstelt de structuur en verbetert de waterafstotendheid zonder negatieve effecten op het ademend vermogen.
120255
Crème op wasbasis verrijkt met fluoride.
Het voedt, glanst en voorkomt kleurvervaging.
Het fluoridegehalte geeft het bescherming tegen regen en vocht.
133128_300
Tex-waterproof spray-on is een impregneermiddel op waterbasis volgens de spray methode.
Het maakt de buitenstof van buiten(sport) high tech kleding opnieuw waterafstotend en vuil werend, zonder het ademend vermogen (hardshell, softshell) aan te tasten.
134792_125
De Nikwax Fabric & Leather Spray is een veilig Spray-On impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze spray kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
145198
Leervet op basis van wassen en natuurlijke oliën.
Beschermt, voedt en maakt alle gladde leersoorten waterafstotend.
165123
De Marla suede & nubuck depper/flacon van 75 ml, herstelt de kleur van vaal geworden suède en nubuck en maakt waterafstotend.
Geschikt voor alle TEX-materialen.