Verbruiks artikelen
813930_100
Renia verharder voor alle Renia-lijmen op oplosmiddelbasis. Verhoogt de weerstand tegen hitte, chemicalïen, olie en vetten aanzienlijk. Component om speciale of moeilijke lijmverbindingen te maken.
Meng 5-10% met de lijm vlak voor het aanbrengen, gebruik het mengsel binnen 4-6 uur. Verkort de open tijd met ± 40%.
819403
Het product is bedoeld voor het reinigen, hydrateren, reconstrueren van het pigment en beschermen, 4 in 1. Hoogwaardig product voor de behandeling van leer en schoenen. Het hydraterende vermogen heeft een onmiddellijk herstellend effect op de kenmerken van het leer; dankzij de reconstructie van het pigment is er ook een positief/reparerend effect merkbaar op krasjes en schuurplekjes. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Voor een juist gebruik van het product eventuele stofresten verwijderen met een vochtige doek, daarna het product op een insmeerborstel spuiten en borstelen totdat het product is opgenomen, enkele seconden wachten en dan met een doek het leer glans geven.
819200
ACI Wasverf welke eerder werd geleverd als de V.G. Wasverf.
Zeer geschikt voor een een mooie gladde afwerking. Eventuele oneffenheden in het leer worden met deze wasverf (behalve kleurloos) mooi opgevuld.
Kleuren:
Kleurloos (Transparente)
Mahonie (Bulgaro B05)
Middelbruin ( Marrone m12)
Donkerbuin (Testa di moro T01)
Zwart ( Nero)