Verbruiks artikelen
813930_100
Renia verharder voor alle Renia-lijmen op oplosmiddelbasis. Verhoogt de weerstand tegen hitte, chemicalïen, olie en vetten aanzienlijk. Component om speciale of moeilijke lijmverbindingen te maken.
Meng 5-10% met de lijm vlak voor het aanbrengen, gebruik het mengsel binnen 4-6 uur. Verkort de open tijd met ± 40%.
819445_500
Cleaner, oplosmiddel voor het reinigen van de te behandelen schoenen ea. lederwaren. In deze Decapante zit een primer waardoor het minimaal 2 uur moet drogen voor u verder kunt gaan met het aanbrengen van LM indringverf en Stop Crash.
819426
Kleurcreme met sterk kleurend en kleur veranderend vermogen. Met deze creme bestaat niet alleen de mogelijkheid om flinke beschadigingen aan schoenen en andere lederwaren bij te werken cq bij te kleuren, maar ook van kleur te veranderen. Voordat u de schoen ea. van kleur wilt veranderen moet het eerst schoon gemaakt worden met LM Decapante. Hierna kunt u de Stop Crash gebruiken om de kleur te veranderen of aan te passen. Een groot voordeel van Stop crash is dat het bij dun aanbrengen zeer snel droogt en gemakkelijk gebruikt kan worden in combinatie met andere kleuren. Verkrijgbaar in 62 kleuren en kunnen worden gemengd.
819505_250
Cleaning spray van LM Professional.
Reiniger met hoog vlekverwijderend vermogen voor leer, suède en technische stoffen.
Schud het product voor gebruik.
Spray LM Pulitore spray op een doek of direct op de schoen/kledingstuk zonder de hoeveelheid te overschrijden om strepen te voorkomen. Wrijf het behandelde gebied onmiddellijk in met een katoenen doek, bij voorkeur wit.
Herhaal de handeling indien nodig.
Test het product voor gebruik altijd op een onopvallend deel van het artikel.
819443
Fixatie middel voor suède en nubuck.
Aan te brengen na het verven met LM suede indringverf.
Gebruikt om de kleur te fixeren en te beschermen.