Verbruiks artikelen
819426
Kleurcreme met sterk kleurend en kleur veranderend vermogen. Met deze creme bestaat niet alleen de mogelijkheid om flinke beschadigingen aan schoenen en andere lederwaren bij te werken cq bij te kleuren, maar ook van kleur te veranderen. Voordat u de schoen ea. van kleur wilt veranderen moet het eerst schoon gemaakt worden met LM Decapante. Hierna kunt u de Stop Crash gebruiken om de kleur te veranderen of aan te passen. Een groot voordeel van Stop crash is dat het bij dun aanbrengen zeer snel droogt en gemakkelijk gebruikt kan worden in combinatie met andere kleuren. Verkrijgbaar in 62 kleuren en kunnen worden gemengd.
819505_250
Cleaning spray van LM Professional.
Reiniger met hoog vlekverwijderend vermogen voor leer, suède en technische stoffen.
Schud het product voor gebruik.
Spray LM Pulitore spray op een doek of direct op de schoen/kledingstuk zonder de hoeveelheid te overschrijden om strepen te voorkomen. Wrijf het behandelde gebied onmiddellijk in met een katoenen doek, bij voorkeur wit.
Herhaal de handeling indien nodig.
Test het product voor gebruik altijd op een onopvallend deel van het artikel.
813972_1000
Ontvet het materiaal, zonder te schuren breng je de primer PU 412 op. Laat deze 40 minuten drogen en verlijm het met de Polyurethaan lijm, de Poligrip M329.
Laat deze drogen of activeer deze, hierna licht aanpersen.
819404
LM suede hersteller in 1 en 5 liter.
Bij de 1 liter fles zit een spuit
816910_1
Verharder voor Polychloropreen/Neopreen en PU lijmen van onder andere DuraColl.
Toepassing
Verhoogt de temperatuurs- en hydrolyse bestendigheid.
Basis: Ethylacetaat
Gebruiksaanwijzing:
Schenk de te verwerken hoeveelheid lijm in een lijmbak.
Voeg 5 tot 10% Verharder E toe.
Roer tot de verharder goed is vermengd met de lijm.