Verbruiks artikelen
819410
Reinigingsmiddel met sterk vlekverwijderend vermogen voor het reinigen van leren schoenen en artikelen. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Eventueel los of aangekoekt vuil van de schoen verwijderen met een droge borstel. Het product op een katoenen doek gieten en op de betreffende gedeelten wrijven zonder druk uit te oefenen. Afspoelen met een spons of een vochtig doekje.
818880_400
Siliconenspray is een glijmiddel, smeermiddel, oplosmiddel, isoleermiddel en onderhoudsmiddel zonder mineraalolie en is een schoon alternatief voor andere smeermiddelen met olie en vet.
819415_250
Hoogwaardig product op basis van kwaliteitswassen. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Het product met een katoenen doek aanbrengen op de leren gedeelten die moeten worden gehydrateerd en gereinigd. Nadat het product helemaal is opgenomen, afwerken met een zachte, droge doek.
Inhoud: 250 ml
814000_10
Snellijm, hittebestendig.
Met een goede aanvangshechting, verlijmt alle schoenmaterialen behalve PVC, TPU, PE/PP.
Open tijd: 5 - 20 minuten
819445_500
Cleaner, oplosmiddel voor het reinigen van de te behandelen schoenen ea. lederwaren. In deze Decapante zit een primer waardoor het minimaal 2 uur moet drogen voor u verder kunt gaan met het aanbrengen van LM indringverf en Stop Crash.
819442
Geschikt voor gebruik met kwast en airbrush
Diepgaande en intense kleuring met sterke dekking voor het kleuren van opgeruwd leer. Product voor professioneel gebruik dat uitstekend doordringt in het te behandelen artikel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Een vochtige doek over het oppervlak halen en alle vuilresten goed verwijderen. Het product aanbrengen op het vochtige leer en borstelen met messingborstels. Indien nodig herhalen.