Schoonmaak producten
140119_100
Een in flacon verkrijgbare VG vlek- en pekelreiniger. Een reiniger om de meest algemene vuil en pekel (zout) vlekken te verwijderen.
145080_100
Détacheur vlek remover is een vloeistof die hardnekkige vlekken en vetvlekken verwijdert van leer, suède en textiel Schud de fles, bedek de vlek met de vloeistof, borstel of wrijf in met een doek, laten drogen, dan uitwrijven.
120150_75
Zeepachtig middel.
Toepasbaar voor alle kleuren.
Speciaal ontworpen spons voor diepe reiniging.
134181_300
Tech Wash van Nikwax is een zeer effectief wasmiddel speciaal ontwikkeld voor het reinigen van ademende, waterdichte materialen zoals Gore-Tex, Dermizax, Mammut Drytech en The North Face DryVent. Naast reinigen revitaliseert Tech Wash ook de aanwezige waterafstotende laag. Lees voor gebruik altijd eerst de wasvoorschriften (label aan binnenkant kleding). Na iedere wasbeurt is het raadzaam om de kleding ook opnieuw te impregneren met een waterafstotende spray. Deze is apart verkrijgbaar.
Nikwax doet zijn best om de impact op milieu zo laag mogelijk te houden. Zo wordt er bijvoorbeeld geen gebruik gemaakt van palmolie, dat vaak van niet-duurzame plantages afkomstig is. Nikwax Tech Wash is milieuvriendelijk, onschadelijk, op waterbasis en biologisch afbreekbaar.
145182_200
Shampoo is wat je nodig hebt om de meest hardnekkige vlekken te verwijderen op je sneakers en sportschoenen.
110755
Maak uw schoenen nu schoon met de Bama Magic Elements Magic Microfiber Cloth Doek.
Te gebruiken voor zowel het bovenwerk, als de zolen. Verder is de doek 30 bij 30 cm lang. Deze doek is ideaal te gebruiken met de Bama Magic Elements Magic Midsole Cleaner Zolen Reiniger en/of de Bama Magic Elements Magic Upper Cleaner Schuim.
120050_100
Saddle soap is speciale zachte leer zeep om leer mooi te reinigen.
U kunt het gebruiken voor zadels, meubels, schoenen en leren kleding.
Het is niet geschikt voor suede en nubuck.
134821_125
Een zeer effectieve reiniger voor alle waterdichte schoenen. Het grondig schoonmaken van schoenen is een essentieel onderdeel van het onderhoud van schoenen. Goed onderhouden schoenen leven langer. Het reinigen van schoenen herstelt het ademend vermogen van de stof.
Vuil aan de buitenkant van de schoenen trekt water aan, waardoor de buitenstof van waterdichte schoenen (leer, stof) zwaar en nat wordt. Door Nikwax Footwear Cleaning Gel te gebruiken herstel je deels de waterafstotende eigenschappen van het materiaal aan de buitenkant. Om er voor te zorgen dat het water weer netjes van de schoen af parelt, gebruik je een impregneermiddel.