Schoonmaak producten
134191_300
Nikwax Down Wash Direct is het eerste verzorgingsproduct dat speciaal is ontwikkeld voor het reinigen en optimaliseren van de prestaties van zowel normaal onbehandeld dons, als behandeld hydrofoob dons.
*Nikwax ontwikkelde de innovatieve Down Wash Direct ten behoeve van het groeiende aanbod van behandelde, waterbestendige donzen artikelen.
*Down Wash Direct is vrij van PFK's en samengesteld op waterbasis, zodat de impact op het milieu tot een minimum beperkt blijft.
*Vitaliseert de zachtheid en de isolerende eigenschappen van het dons.
145202_100
Famaco Lait Précieux Collection 1931 is een zachte reinigingslotion die een essentiële zorg biedt voor de schoonheid van leer. Perfect gevoed dankzij bijenwas en natuurlijke oliën - jojoba en ceder - het leer is weer helder en zacht.
120150_75
Zeepachtig middel.
Toepasbaar voor alle kleuren.
Speciaal ontworpen spons voor diepe reiniging.
133124_300
Speciaal geconcentreerd wasmiddel voor leder, suède, nubuck, wol en combinaties van deze materialen, zowel voor de handwas als de wasmachine.
120568_1000
De gelee delicate werd speciaal gemaakt om de meest kostbare ledersoorten in uitmuntende conditie te houden. De crème zorgt voor een milde reiniging en voedt het leder dankzij de hoge concentratie aan bijenwas en shea butter.
110755
Maak uw schoenen nu schoon met de Bama Magic Elements Magic Microfiber Cloth Doek.
Te gebruiken voor zowel het bovenwerk, als de zolen. Verder is de doek 30 bij 30 cm lang. Deze doek is ideaal te gebruiken met de Bama Magic Elements Magic Midsole Cleaner Zolen Reiniger en/of de Bama Magic Elements Magic Upper Cleaner Schuim.
133120_300
Techwash, een fijn wasmiddel om ademende waterdichte kleding zoals goretex, hardshell, softshell haar specifieke eigenschap te laten behouden.