Onderhoudsmiddelen
111275_030_50
Zelfglanzend,voedt,beschermt en haalt de kleur op.
120230
Zelfglanzend met natuurlijke crèmewassen.
Voedt en geeft onmiddellijk glans zonder te borstelen.
Gemakkelijke aan te brengen.
133105_200
Ledercrème is een product om leder regelmatig te onderhouden.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het soepel.
Conserveert het leder en is te gebruiken op meubelen,schoenen, tassen, jassen, zadels, hoofdstellen, etc.
Gebruiksaanwijzing: Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven.
Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend.
Verlengt de levensduur van het leder.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
145035_399_250
Zelfglans met lanoline, verzorgt, beschermt, verzacht en zorgt voor langdurige glans.
Verwijder vuil met een borstel.
Houd bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijd langdurig sprayen, laten drogen, uitwrijven met een zachte doek.
120001
Elastische verf in spuitbus eerder bekend onder de naam Magix verf. Voor het bijwerken of veranderen van de kleur van de schoen.
133000
Ledercrème / Ledervet is een product om leder regelmatig te onderhouden.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het leder soepel. Conserveert het leder en is te gebruiken. op schoenen, zadels, hoofdstellen etc.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer. Bevat minerale oliën gemengd met hoogwaardige wassen.
Gebruiksaanwijzing:
Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven. Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend. Verlengt de levensduur van het leder.
120190_125
Maakt het leer waterdicht.
Vult het leer om scheuren te voorkomen.
Voor geolied leer.
111270_50
Reinigt, voedt, geeft glans en haalt de kleur op voor alle gladde leder soorten.