Onderhoudsmiddelen
133105_200
Ledercrème is een product om leder regelmatig te onderhouden.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het soepel.
Conserveert het leder en is te gebruiken op meubelen,schoenen, tassen, jassen, zadels, hoofdstellen, etc.
Gebruiksaanwijzing: Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven.
Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend.
Verlengt de levensduur van het leder.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
145020
De met zelfglans geïmpregneerde spons herstelt en beschermt alle gladde leersoorten in een handomdraai!
124092
Onderhoudsmiddel voor afgedekte, gladde en generfde ledersoorten.
Voedt en verzorgt leder.
Door het regelmatig met Cosmetic For Leather te behandelen behoudt het de natuurlijke souplesse.
Speciaal ontwikkeld voor meubelleder, niet geschikt voor suéde.
GEBRUIKSAANWIJZING:
Het leder eerst reinigen met Multi Cleaner.
Fles schudden voor gebruik.
Cosmetic For Leather in transparant of bijpassende kleur gebruiken.
Enkele druppels met een zachte doek opbrengen en goed uitwrijven.
133080
Een product voor het zware en achterstallige lederonderhoud.
Trekt zeer goed in het leder en conserveert hierdoor het leder optimaal.
Wordt gebruikt voor het onderhoud van dikkere ledersoorten, zadels, enz.
Gebruiksaanwijzing: Met doekje of kwast goed insmeren.
Enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven.
Eerst proberen op een onopvallende plaats en niet op suède gebruiken.
Niet op de bovenkant van het zadel gebruiken.
134793_125
De Nikwax Fabric & Leather met sponsje, is een veilig impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze flacon met sponsje kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
120255
Crème op wasbasis verrijkt met fluoride.
Het voedt, glanst en voorkomt kleurvervaging.
Het fluoridegehalte geeft het bescherming tegen regen en vocht.
111270_50
Reinigt, voedt, geeft glans en haalt de kleur op voor alle gladde leder soorten.
124095_150
Ontvettingsspray voor glad, generfd en aniline leder. Verwijdert vetvlekken uit meubels, jassen, schoenen etc. Minder geschikt voor geschuurde leersoorten zoals suède.
Bus zeer goed schudden. Op afstand van ca 15 cm opspuiten, ook rondom de te behandelen plek. Volkomen laten drogen totdat witte poeder laag zichtbaar is. ( ca. 2 uur). Niet geforceerd drogen. Poeder laag verwijderen met poetsdoek of stofzuiger. Indien vetvlek niet geheel is verwijderd, behandeling herhalen. Het leder, nadat het volkomen is opgedroogd, voorzichtig met een vochtige doek afnemen. Opfrissen en op kleur brengen met Cosmetic
145025
Famaco poets verzorgt het leder, hersteld de kleur en zorgt voor langdurige glans.
Voor metallic kleuren, zie artikel 145027.
