Onderhoudsmiddelen
819485
Conditioner voor schoenen en andere artikelen van suede en nubuck.
Door de hydraterende werking maakt het nubuck en suède bijzonder elastisch en voelt het zacht aan.
Het voedt de oppervlakken, herstelt de structuur en verbetert de waterafstotendheid zonder negatieve effecten op het ademend vermogen.
120255
Crème op wasbasis verrijkt met fluoride.
Het voedt, glanst en voorkomt kleurvervaging.
Het fluoridegehalte geeft het bescherming tegen regen en vocht.
112210_001_75
Reinigt en geeft glans.
Voor lakleren schoenen.
De lakschoen olie reinigt en geeft door siliconen een zeer hoge glans en is geschikt voor alle kleuren.
Gebruiksvriendelijk door de sponsapplicator.
GEBRUIKSAANWIJZING
stof en vuil verwijderen van oppervlakte,
fles schudden voor gebruik,
breng gelijkmatig aan in een draaiende beweging,
goed laten drogen en opboenen tot glans met een zachte doek.
134241_300
De Nikwax Dons Proof is een impregneer (wash-in) voor alle soorten donskleding en -slaapzakken. Het brengt een langdurige ademende waterafstotende structuur aan, waardoor je kleding of slaapzak (weer) beter bestand is tegen wat vochtigere omstandigheden.
*Op waterbasis, milieuvriendelijk, niet ontvlambaar en niet giftig.
*Als je je kleding flink hebt gedragen en het is vuil dan is het ons advies om het kledingstuk eerst te wassen met een wasmiddel dat geschikt is voor jouw kledingstuk alvorens je het opnieuw impregneert.
133145_250
Leather Oil is een kleurloze onderhoudsolie geschikt voor gedekverfd, semi-aniline en handwish leder (ongeschikt voor nubuck/suède). Lederolie voedt, onderhoudt en zorgt ervoor dat het leder soepel blijft. Tevens voorkomt Lederolie craquelé (barstjes in de laklaag van het leder). Lederolie is ideaal voor meubelen die reeds geruime tijd (jaren) geen onderhoudsbeurt hebben ondergaan!
133610
De bekende zelfglanzende leercrème.
Gemakkelijk, snel en goed onderhoud voor uw leer.
Van Italiaanse topkwaliteit.
Hoe minder u gebruikt, hoe beter voor het leer ( less is best!! )
Gebruiksaanwijzing Urad : Doop bijgeleverde spons in de crème en schraap spons af aan de rand van de pot.
Laat Urad indrogen voor een glans ZONDER uitborstelen.
Spoel na gebruik de spons uit onder lauw water.
Zodat deze schoon en droog is voor een volgende behandeling.
133040
Ledercrème is een product om leder regelmatig te onderhouden. Hier in 1 of 5 kg.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het soepel.
Conserveert het leder en is te gebruiken op schoenen, zadels, hoofdstellen, etc.
Gebruiksaanwijzing: Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven.
Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend. Verlengt de levensduur van het leder.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer. Bevat minerale oliën gemengd met hoogwaardige wassen.
145121
Famaco Cuirs Gras, het volledige onderhoudt voor alle vet-geolied leer.
Beschermt en herstelt het origineel matte aspect.
Verwijder vuil met een borstel.
Breng een druppel creme aan met behulp van de applicator, wrijf in met cirkelvormige bewegingen.
Laten drogen, borstel met een zachte borstel geschikt voor het vet-geolied leder.
134793_125
De Nikwax Fabric & Leather met sponsje, is een veilig impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze flacon met sponsje kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.