Onderhoudsmiddelen
150005
LM Home schoencreme, hoogwaardige creme voor het polijsten en beschermen van leren schoenen.
Crema per calzature
120065
Suedespray. Herstelt de kleur van suede, nubuck en microvezel.
Toepassing, suede, nubuck en microvezel.
Eigenschappen, herstelt de kleur en beschermt tegen vocht.
Getest en aanbevolen voor schoeisel en kledingmembranen zoals Gore-Tex.
150000
Liquid shoe cream is een kleurende vloeibare crème voor schoenen. Het product is bedoeld voor het hydrateren, reconstrueren van het pigment en beschermen van het leer.
Cera fluida per pellame
132099_200
Collonil Waxleather beschermt, verzorgt en voedt gewaxte- en matte leersoorten.
Met bijenwas.
Geschikt voor o.a.
analine, nappa en pull up leer.
Ook te gebruiken bij Hightech materialen.
133615_200
Urad Oily Nubuck crême 200 gram is een speciaal nubuck onderhoudsproduct. Dus voor opgeruwd, mat of olie-achtig leer dat niet glanst.
Pot neutraal van kleur (voor alle kleuren nubuck geschikt) en inhoud 200 gram met spons in pot op binnendeksel.
145188_200
FAMACO SNEAKERS WATERPROOFER
beschermt alle leer, suède, nubuck, textiel en kunststoffen tegen vlekken en vuil.
Hoe te gebruiken:
Bij nieuwe producten de spray 2x aanbrengen (met een tussenpauze van +- 1uur)
Daarna iedere 3 a 4 weken herhalen om je product beschermt te houden
140117
Kleurende crème in potje à 50 ml.
VG kleurcreme met pigment voor beschadigde plekken.
De VG kleur creme!
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
133152
Een kleurherstellende ledercrème. Biedt lichte bescherming tegen vlekken en UV-straling en houdt het leder zacht en soepel. Het verlengt de levensduur en houdt het leder langer mooi. Verkrijgbaar in kleurloos en vele gangbare kleuren.
De opvolger van Beauty Finish
145060
Herstellende kleurspray voor het opfrissen van suède en nubuck.
