Onderhoudsmiddelen
145165_250
Reptile spray behandelt en geeft glans aan reptielen leder.
Verwijder vuil met een zachte doek.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijdt langdurig sprayen, laten drogen en dan nawrijven met een zachte doek.
120001
Elastische verf in spuitbus eerder bekend onder de naam Magix verf. Voor het bijwerken of veranderen van de kleur van de schoen.
111940
Zelfglansspons voor gladleer, geeft direct hoge glans en beschermt.
GEBRUIKSAANWIJZING
-Stof en vuil verwijderen van oppervlakte
-Wrijf de spons zacht over het oppervlakte
145065
Famaco depper/flacon, herstelt de kleur van vaal geworden suède en nubuck en maakt waterafstotend.
110545_200
BAMA SNEAKER CARE is een effectieve zorg schuim voor alle kleuren en materialen van sneaker schoenen. De Bama Sneaker Care is zeer gemakkelijk in gebruik; spuit de verzorgingsschuim op een zachte doek of borstel voor het opbrengen van de Bama Sneaker Care.
De verzorgingsschuim is geschikt voor alle types sneakers en sportschoenen, ook voor alle TEX Membranen! Controleer voor gebruik van de Bama Sneaker Care eerst de kleurechtheid van het materiaal op een minder zichtbare plaats.
Inhoud: 200ml.
120135_75
Zeepachtig middel.
Toepasbaar op alle kleuren.
Speciaal ontworpen spons voor diepe reiniging.
120300
Diepkleurende crème op wasbasis.
Reinigt, voedt en verfrist de kleur van lederwaren en bekleding.
132080_200
Collonil Waterstop is de optimale beschermer voor gladleer, nubuck, suède.
Ook te gebruiken bij Hightech materialen.
165159_250
Speciaal geformuleerd voor het herstellen van geolied en gewaxt leer.
De waterafstotende spray wordt aanbevolen voor (outdoor)schoenen met een ademend en waterdicht membraan.
Geschikt voor alle TEX-materialen.
145196_50
Famaco Fama eco. Schoencrème zonder oplosmiddelen en is verrijkt met cederhout olie. Reinigt en voedt, verzacht en beschermt glad leer.
Hoe te gebruiken:
Breng de poets dun aan met een aanbrengborstel of doekje.
Laat de poets 2 á 3 minuten intrekken
Poets uit met een uitpoetsborstel of doekje.
Tips:
Gebruik borstels met paardenhaar, deze kun je na het poetsen gemakkelijk uitwassen met lauw water en wat handzeep zodat de borstel weer schoon in de kast ligt voor de volgende poetsbeurt.