Onderhoudsmiddelen
120140
Suede & Nubuck depper/flacon.
Vernieuwd de kleur van de schoenen.
Gemakkelijk aan te brengen
133128_300
Tex-waterproof spray-on is een impregneermiddel op waterbasis volgens de spray methode.
Het maakt de buitenstof van buiten(sport) high tech kleding opnieuw waterafstotend en vuil werend, zonder het ademend vermogen (hardshell, softshell) aan te tasten.
145125_250
Huile rénovatrice (Renovating oil spray) conditioner, verzacht en maakt waterafstotend.
Verwijder vuil met een soepele borstel.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijd langdurig sprayen, laten drogen gedurende 5 minuten.
124097
Leder schoenenverf in diverse kleuren.
De verf is bedoeld voor glad leer, en is elastisch.
Het bladdert niet af bij beweging.
De verf heeft van nature een prachtige glans en hoeft niet afgewerkt te worden met lak of vernis.
Het is niet handig om voor een lichtere kleur dan de oorspronkelijke kleur te kiezen als U Uw schoenen gaat verven.
Niet alleen omdat U hier veel verf voor nodig heeft maar ook omdat de donkere kleur weer snel kan `doorschijnen`.
Dit komt doordat meerdere lagen schoenverf op elkaar eerder afbreken dan een enkele laag schoenverf.
Ook ziet U een donkere laag eerder door een lichte laag heen schijnen dan andersom.
133000
Ledercrème / Ledervet is een product om leder regelmatig te onderhouden.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het leder soepel. Conserveert het leder en is te gebruiken. op schoenen, zadels, hoofdstellen etc.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer. Bevat minerale oliën gemengd met hoogwaardige wassen.
Gebruiksaanwijzing:
Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven. Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend. Verlengt de levensduur van het leder.
145200
Famaco Intense Balm 1931
De Baume Intense is een echt verfraaiende formule. Zijn speciale formule verrijkt met bijenwas, carnauba en cedar olie maakt het mogelijk om hoogglans en patina te creëren.
120330
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
120230
Zelfglanzend met natuurlijke crèmewassen.
Voedt en geeft onmiddellijk glans zonder te borstelen.
Gemakkelijke aan te brengen.
132040_1000
Collonil Wonderspray voor het op kleur brengen van verkleurde suède en nubuck materialen.
134792_125
De Nikwax Fabric & Leather Spray is een veilig Spray-On impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze spray kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.