Onderhoudsmiddelen
134772_125
De Nikwax Nubuck & Suède Spray On is een veilige impregneer voor alle nubuck en suède (wandel)schoenen. Het brengt een langdurige ademende waterafstotende structuur aan.
145198
Leervet op basis van wassen en natuurlijke oliën.
Beschermt, voedt en maakt alle gladde leersoorten waterafstotend.
165123
De Marla suede & nubuck depper/flacon van 75 ml, herstelt de kleur van vaal geworden suède en nubuck en maakt waterafstotend.
Geschikt voor alle TEX-materialen.
145030
Schoencrème in handige tube met spons.
Frist de kleur op.
Extra langdurige glans.
Waterafstotend.
145200
Famaco Intense Balm 1931
De Baume Intense is een echt verfraaiende formule. Zijn speciale formule verrijkt met bijenwas, carnauba en cedar olie maakt het mogelijk om hoogglans en patina te creëren.
188010_100
Pro Sports Biotic is een geurneutralisator op probiotische basis zonder dat de nadelige, uitdrogende, eigenschappen van alcohol zijn toegevoegd aan het product.
Dit maakt dat Pro Sports Biotic met recht een "groen"maar vooral veilig product genoemd mag worden.
Het verwijdert onaangename geuren in schoenen, onderdrukt de ontwikkeling van schimmels en vermindert het risico op schimmelinfecties.
Worden bij een bestelling van 12 stuks in een showdoos geleverd.
120455
Suedeverf, alleen toepasbaar voor het veranderen van lichte kleuren naar donker.
Het wordt aanbevolen om na het verven, het op te borstelen met een suede-nubuck borstel.
8 Kleuren - inhoud 50 ml.
120564
Zelfglans met natuurlijke crèmewassen in een kg verpakking.
Voedt en geeft onmiddellijk glans zonder te borstelen.
Gemakkelijke aan te brengen.
133112_150
Waxcoating is een product voor het onderhoud van waxkleding en andere waxproducten. Het zorgt ervoor dat uw te onderhouden producten weer waterafstotend worden en er weer verzorgd uitzien.
Gebruiksaanwijzing: Eerst het te waxen artikel goed schoonmaken, indien nodig met water. Laten drogen en de wax goed in de stof inwrijven.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
145035_399_250
Zelfglans met lanoline, verzorgt, beschermt, verzacht en zorgt voor langdurige glans.
Verwijder vuil met een borstel.
Houd bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijd langdurig sprayen, laten drogen, uitwrijven met een zachte doek.
