Onderhoudsmiddelen
153900
Eén theelepel Voetcare kristallen in elke schoen gedurende vijf tot acht dagen en u bent gegarandeerd vrij van zweetvoeten en geurtjes.
Ook geschikt bij zwemmerseczeem.
Voetcare heeft verder een ontsmettende werking.
145185_75
Sneakers white express 75ml witsel, voedt en herstelt.
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
150025
Kleurherstellende suede/nubuck spray is een sterk gepigmenteerde formule om de kleur van schoenen, tassen en kledingstukken in suède en nubuck te vernieuwen.
Rinnovatore camoscio
124060_400
Een grote 400 ml. spuitbus voor het waterdicht maken.
Geschikt voor alle soorten leder en suède.
Voor schoenen, tassen en kleding.
Uitsluitend op goed geventileerde plaatsen te gebruiken.
Voordeelbus voor een voordeelprijs
120095_100
Verruimt de binnenkant van de schoen.
Toepassing, voor glad leer.
Eigenschappen, Maakt de schoen flexibel en aanpasbaar aan de vorm van de voet. Elimineert druk en krassen waardoor pijn wordt vermeden.
120135_75
Zeepachtig middel.
Toepasbaar op alle kleuren.
Speciaal ontworpen spons voor diepe reiniging.
145058_100
Raviv Daim herstelt verkleurde suède en nubuck.
Verwijder stof met een natuurlijke crêpe borstel.
Spray op 15 cm afstand.
Laten drogen gedurende 15 minuten.
145090_300
Multi + kan worden toegepast op glad leer, suède en textiel.
Het beschermt, verzorgt en herstelt kleur.
Verwijder stof en vuil met een borstel, houdt bus op 25 cm afstand en spray in korte pozen, vermijd langdurig spuiten, laten drogen gedurende 10 minuten, dan het materiaal met borstel nawrijven.
134271_300
Spray maakt softshell langdurig waterafstotend, herstelt de ademende eigenschappen. Uw softshell kleding kan water opzuigen, alleen omdat het vuil is. Probeer het eerst te reinigen met Nikwax Tech Wash®.
