Onderhoudsmiddelen
145058_100
Raviv Daim herstelt verkleurde suède en nubuck.
Verwijder stof met een natuurlijke crêpe borstel.
Spray op 15 cm afstand.
Laten drogen gedurende 15 minuten.
145197_150
Deze eco protect spray van Famaco is een erg handige spray en gemakkelijk in gebruik. De spray is waterafstotend en van oplosmiddel vrij. De spray beschermt tegen vlekken en regen. De spray kan gebruikt worden voor leer, suede, nubuck en textiel.
150050_250
LM Home Waterafstotende spray, welke siliconenvrij is, biedt een uitstekende bescherming tegen water, vocht, vuil en vlekken.
Kan worden gebruikt op artikelen van leer en suède.
Ook uitstekend geschikt voor artikelen met verschillende materialen, zoals textiel en technische materialen.
Protezioni impermeabilizzanti
819500_250
LM Geurverfrisser met muntgeur om de gerepareerde schoenen weer fris af te leveren.
120062_400
Waterafstotende spray voor leer, gevet leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Maakt waterbestendig en voorkomt vuil.
Formulering ontwikkeld op basis van de wetenschap van nanotechnologie
Verandert de originele kleuren of de natuurlijke kenmerken van het leer niet.
Belemmert de ademende werking niet.
Getest en aanbevolen voor schoeisel en kledingmembranen zoals Gore-Tex.
Formulering met fluor bevat geen PFOS of PFOA.
120275
Zelfglansspons.
Voor fijn-, lak- en reptielleer.
Reinigingsspons doordrenkt met polijstmiddel voor automatische glans.
134772_125
De Nikwax Nubuck & Suède Spray On is een veilige impregneer voor alle nubuck en suède (wandel)schoenen. Het brengt een langdurige ademende waterafstotende structuur aan.
145165_250
Reptile spray behandelt en geeft glans aan reptielen leder.
Verwijder vuil met een zachte doek.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijdt langdurig sprayen, laten drogen en dan nawrijven met een zachte doek.
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
150025
Kleurherstellende suede/nubuck spray is een sterk gepigmenteerde formule om de kleur van schoenen, tassen en kledingstukken in suède en nubuck te vernieuwen.
Rinnovatore camoscio
