Onderhoudsmiddelen
120060_250
Waterafstotende spray voor alle soorten leer, suede, nubuck en textiel.
Toepassing: Leer, synthetisch leer, geolied leer, suède, nubuck en textiel.
Eigenschappen:Maakt waterdicht en voorkomt vuil.Verandert de originele kleuren of de natuurlijke eigenschappen van het leer niet.
Belemmert de ademende werking niet.
Getest en aanbevolen voor schoeisel en kledingmembranen zoals Gore-Tex.
Formulering met fluor bevat geen PFOS of PFOA.
120190_125
Maakt het leer waterdicht.
Vult het leer om scheuren te voorkomen.
Voor geolied leer.
165152_250
Maakt imitatiematerialen, lak, metallic, croco, textiel en stretchmaterialen water- en vuilafstotend.
145196_50
Famaco Fama eco. Schoencrème zonder oplosmiddelen en is verrijkt met cederhout olie. Reinigt en voedt, verzacht en beschermt glad leer.
Hoe te gebruiken:
Breng de poets dun aan met een aanbrengborstel of doekje.
Laat de poets 2 á 3 minuten intrekken
Poets uit met een uitpoetsborstel of doekje.
Tips:
Gebruik borstels met paardenhaar, deze kun je na het poetsen gemakkelijk uitwassen met lauw water en wat handzeep zodat de borstel weer schoon in de kast ligt voor de volgende poetsbeurt.
110756
De MAGIC PROTECTOR, de bijzonder effectieve impregneermiddel voor alle materialen, biedt langdurige bescherming en is bijzonder zacht voor materiaal, mens en milieu. De magische functie van het lotusbladeffect verandert de oppervlaktestructuur vergelijkbaar met die van een lotusblad in de natuur: vuil en water worden afgestoten.
188010_100
Pro Sports Biotic is een geurneutralisator op probiotische basis zonder dat de nadelige, uitdrogende, eigenschappen van alcohol zijn toegevoegd aan het product.
Dit maakt dat Pro Sports Biotic met recht een "groen"maar vooral veilig product genoemd mag worden.
Het verwijdert onaangename geuren in schoenen, onderdrukt de ontwikkeling van schimmels en vermindert het risico op schimmelinfecties.
Worden bij een bestelling van 12 stuks in een showdoos geleverd.