Onderhoudsmiddelen
145105_100
Odorstop neutraliseert geuren en maakt de schoenen voor maximaal 48 uur frisser.
GEBRUIKSAANWIJZING
Spuit de binnenzijde van de schoen voor en na gebruik.
Herhaal deze handeling indien nodig!
120001
Elastische verf in spuitbus eerder bekend onder de naam Magix verf. Voor het bijwerken of veranderen van de kleur van de schoen.
145030
Schoencrème in handige tube met spons.
Frist de kleur op.
Extra langdurige glans.
Waterafstotend.
134793_125
De Nikwax Fabric & Leather met sponsje, is een veilig impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze flacon met sponsje kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
120100_100
Spray à 100 ml.
Voor alle leertypes
Eigenschappen:
Fixeert de kleur aan de binnenkant van de schoen.
Voorkomt verkleuring op voeten en sokken.
133112_150
Waxcoating is een product voor het onderhoud van waxkleding en andere waxproducten. Het zorgt ervoor dat uw te onderhouden producten weer waterafstotend worden en er weer verzorgd uitzien.
Gebruiksaanwijzing: Eerst het te waxen artikel goed schoonmaken, indien nodig met water. Laten drogen en de wax goed in de stof inwrijven.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
165151_250
Maakt gladleer, suède, nubuck en textiel water- en vuilafstotend.
Geschikt voor alle TEX-materialen.
