Onderhoudsmiddelen
110756
De MAGIC PROTECTOR, de bijzonder effectieve impregneermiddel voor alle materialen, biedt langdurige bescherming en is bijzonder zacht voor materiaal, mens en milieu. De magische functie van het lotusbladeffect verandert de oppervlaktestructuur vergelijkbaar met die van een lotusblad in de natuur: vuil en water worden afgestoten.
150118
De LM Home Bag Care kit is gemaakt voor de verzorging en het onderhoud van tas en/of lederwaren. De kit is samengesteld uit producten uit de LM Home lijn,die een milde reiniging, voeding, beschermende en herstellende werking van het leer garanderen.
Kit Cura borse in pelle
120070_250
Kleurloze spray om leer en synthetisch leer te polijsten.
Eigenschappen, verheldert het oppervlak van gladde leren kledingstukken. Herstelt de kleuren die dof zijn geworden door zonlicht of andere oorzaken.
Eenvoudig aan te brengen.
120564
Zelfglans met natuurlijke crèmewassen in een kg verpakking.
Voedt en geeft onmiddellijk glans zonder te borstelen.
Gemakkelijke aan te brengen.
132099_200
Collonil Waxleather beschermt, verzorgt en voedt gewaxte- en matte leersoorten.
Met bijenwas.
Geschikt voor o.a.
analine, nappa en pull up leer.
Ook te gebruiken bij Hightech materialen.
124095_150
Ontvettingsspray voor glad, generfd en aniline leder. Verwijdert vetvlekken uit meubels, jassen, schoenen etc. Minder geschikt voor geschuurde leersoorten zoals suède.
Bus zeer goed schudden. Op afstand van ca 15 cm opspuiten, ook rondom de te behandelen plek. Volkomen laten drogen totdat witte poeder laag zichtbaar is. ( ca. 2 uur). Niet geforceerd drogen. Poeder laag verwijderen met poetsdoek of stofzuiger. Indien vetvlek niet geheel is verwijderd, behandeling herhalen. Het leder, nadat het volkomen is opgedroogd, voorzichtig met een vochtige doek afnemen. Opfrissen en op kleur brengen met Cosmetic
140111
Schoencrème voor onderhoud van uw schoenen.Beschermt tegen vocht, vuil en vlekken.
Voor dekkende crème, zie artikel 140117
165126
De Marla lakleer onderhoudsmiddel in een flacon, reinigt, voedt, voorkomt scheurtjes en geeft glans aan lakleer en metallic.
150110_150
Leather lotion is gemaakt van een combinatie kwaliteitswassen.
Voedt het leer diepgaand.
Herstelt het leer in zijn oorspronkelijke natuurlijke staat.
Hydrateert het leer en maakt het zacht.
Specifiek product voor artikelen van leer.
Lozione idratante
