Onderhoudsmiddelen
134271_300
Spray maakt softshell langdurig waterafstotend, herstelt de ademende eigenschappen. Uw softshell kleding kan water opzuigen, alleen omdat het vuil is. Probeer het eerst te reinigen met Nikwax Tech Wash®.
132015_60
Verzorgende en licht reinigende gel is geschikt voor glad leer, metallic, nappa en nubuck. De gel is lekker vloeibaar en daarom gemakkelijk aan te brengen op het leer.
145201_150
Impregneerspray verrijkt met jojoba olie. Beschermt en verzorgt.
120085_150
Reinigingsschuim voor alle soorten leer, suede, nubuck, textiel en microvezel.
Toepassing, leer, synthetisch leer, geolied leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Eigenschappen, hoogwaardige schuimreiniger. Reinigt en zorgt voor een zacht gevoel van het materiaal.
Product getest en aanbevolen voor schoeisel en kledingmembranen zoals Gore-Tex.
120230
Zelfglanzend met natuurlijke crèmewassen.
Voedt en geeft onmiddellijk glans zonder te borstelen.
Gemakkelijke aan te brengen.
132040_1000
Collonil Wonderspray voor het op kleur brengen van verkleurde suède en nubuck materialen.
134792_125
De Nikwax Fabric & Leather Spray is een veilig Spray-On impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze spray kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
133145_250
Leather Oil is een kleurloze onderhoudsolie geschikt voor gedekverfd, semi-aniline en handwish leder (ongeschikt voor nubuck/suède). Lederolie voedt, onderhoudt en zorgt ervoor dat het leder soepel blijft. Tevens voorkomt Lederolie craquelé (barstjes in de laklaag van het leder). Lederolie is ideaal voor meubelen die reeds geruime tijd (jaren) geen onderhoudsbeurt hebben ondergaan!
124080
Deer suedespray.
Leverbaar in 15 kleuren.
Maak schoenen eerst schoon met een suède borstel.
Verwijder evt vlekken met een suède-gum of suedeblock.
Haal de kleur weer op met de Deerspray.
Even laten drogen en zacht opborstelen.