Onderhoudsmiddelen
145100_150
Uw schoenen te klein? Spuit de binnenkant van de schoen in rond het gebied dat het ongemak veroorzaakt en draag de schoen, terwijl het droogt.
Herhaal deze handeling indien nodig.
120001
Elastische verf in spuitbus eerder bekend onder de naam Magix verf. Voor het bijwerken of veranderen van de kleur van de schoen.
140111
Schoencrème voor onderhoud van uw schoenen.Beschermt tegen vocht, vuil en vlekken.
Voor dekkende crème, zie artikel 140117
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
188010_100
Pro Sports Biotic is een geurneutralisator op probiotische basis zonder dat de nadelige, uitdrogende, eigenschappen van alcohol zijn toegevoegd aan het product.
Dit maakt dat Pro Sports Biotic met recht een "groen"maar vooral veilig product genoemd mag worden.
Het verwijdert onaangename geuren in schoenen, onderdrukt de ontwikkeling van schimmels en vermindert het risico op schimmelinfecties.
Worden bij een bestelling van 12 stuks in een showdoos geleverd.
145029_100
Schoonmaak creme voor metallic leer.
Met bijenwas en carnauba wax.
Reinigt zachtjes en verfrist de originele mooie uitstraling.
120085_150
Reinigingsschuim voor alle soorten leer, suede, nubuck, textiel en microvezel.
Toepassing, leer, synthetisch leer, geolied leer, suede, nubuck, microvezel en textiel.
Eigenschappen, hoogwaardige schuimreiniger. Reinigt en zorgt voor een zacht gevoel van het materiaal.
Product getest en aanbevolen voor schoeisel en kledingmembranen zoals Gore-Tex.
120332
Verf voor glad leer, synthetische materialen en canvas. Met de TRG Easy dye verft u zelfs van wit naar zwart. Het repareert bekrast en versleten leer en herstelt de kleur.
Geen verdere afwerking vereist.
113160_75
Kleurhersteller voor alle witte schoenen en sportschoenen in glad-kunstleer en textiel.
Herstelt de witte kleur.
