Verbruiks artikelen
819445_500
Cleaner, oplosmiddel voor het reinigen van de te behandelen schoenen ea. lederwaren. In deze Decapante zit een primer waardoor het minimaal 2 uur moet drogen voor u verder kunt gaan met het aanbrengen van LM indringverf en Stop Crash.
814320
Universele lijm voor de meest voorkomende materialen aan de schoen.
Verlijmt alle gangbare materiaalcombinaties, ook PVC en TPU.
Droogtijd: 5 - 40 minuten
817000
Een klassieke lijm met middelhoge viscositeit met een goede hitte weerstand welke seschikt is voor leer, rubber, thunit, textiel, micro, kurk en hout.
- een veelzijdige universele lijm
- sterke hechtkracht
- open tijd van ongeveer 1 uur
- droogtijd na verlijmen ongeveer 15 minuten
- mogelijk om te reactiveren
Deze lijm is zeerg eschikt om te gebruiken met
Primer S 411 en Desmodur.
819294
SFORMATURA 340
Transparante kleur op basis van was en spreidende harsen met uitstekende glans-, verzachtings- en kleur eigenschappen. Ook verkrijgbaar in een versie met hoge dekking voor het maskeren van onvolkomenheden en vlekken op de zool > zie art. 819200.
Aanbrengen met een platte borstel op de gepolijste zool, laat een paar minuten drogen, borstel lichtjes met een lange, zachte paardenhaarborstel.
Kleuren:
Kleurloos (Cuoio)
Middelbruin (Marrone)
Donkerbuin (Marrone scuro)
Zwart ( Nero)