Verbruiks artikelen
819200
ACI Wasverf welke eerder werd geleverd als de V.G. Wasverf.
Zeer geschikt voor een een mooie gladde afwerking. Eventuele oneffenheden in het leer worden met deze wasverf (behalve kleurloos) mooi opgevuld.
Kleuren:
Kleurloos (Transparente)
Mahonie (Bulgaro B05)
Middelbruin ( Marrone m12)
Donkerbuin (Testa di moro T01)
Zwart ( Nero)
819437
Geschikt voor gebruik met kwast en airbrush
Diepgaande en intense kleuring met sterke dekking voor het kleuren van glad leer. Product voor professioneel gebruik dat uitstekend doordringt in het te behandelen artikel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Als het leer voor het gebruik van het product eerst wordt behandeld met LM Decapante, kan de kleurstof beter in het leer dringen. De kleurstof aanbrengen en laten drogen en daarna neutrale Was LM aanbrengen om het leer te voeden en te hydrateren.
Deze indringverf minimaal 4 uur laten drogen voor een zeer goede hechting.
819507_250
Gebruiksklaar schuimspray wasmiddel met een hoog vlekverwijderend vermogen voor leer, suède, technische stoffen en multimaterialen.
819482
Semi-dekkende, en glanzende transparant fixeermiddel
voor LM COVER PAINT als afwerkingsbehandeling.
819415_250
Hoogwaardig product op basis van kwaliteitswassen. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Het product met een katoenen doek aanbrengen op de leren gedeelten die moeten worden gehydrateerd en gereinigd. Nadat het product helemaal is opgenomen, afwerken met een zachte, droge doek.
Inhoud: 250 ml