Verbruiks artikelen
819460
PROALC ontsmettingsmiddel is een hydroalcoholische oplossing met 75% alcohol.
Alle producten uit de PROALC-productlijn hebben een chemische oplossing die zowel antibacterieel is als het Covid19-virus kan doden. We gebruiken alleen de hoogste kwaliteit ethanolalcohol in de samenstelling.
819479
Een dekkende verf om de kleur van artikelen van leer, kunstleer,stof, canvas en vele andere materialen te veranderen, deze te personaliseren of op te knappen.
Dankzij zijn formule en concentratie van
kwalitatief hoogstaande pigmenten, heeft het product een hoge dekkingsgraad, blijft het flexibel, hecht het
zich goed vast aan het object en voelt het zacht aan.
819426
Kleurcreme met sterk kleurend en kleur veranderend vermogen. Met deze creme bestaat niet alleen de mogelijkheid om flinke beschadigingen aan schoenen en andere lederwaren bij te werken cq bij te kleuren, maar ook van kleur te veranderen. Voordat u de schoen ea. van kleur wilt veranderen moet het eerst schoon gemaakt worden met LM Decapante. Hierna kunt u de Stop Crash gebruiken om de kleur te veranderen of aan te passen. Een groot voordeel van Stop crash is dat het bij dun aanbrengen zeer snel droogt en gemakkelijk gebruikt kan worden in combinatie met andere kleuren. Verkrijgbaar in 62 kleuren en kunnen worden gemengd.
819455
Reinigingsmiddel op waterbasis met sterk vlekverwijderend vermogen voor het reinigen van suede schoenen en textiel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Eventueel los of aangekoekt vuil van de schoen verwijderen met een droge borstel. Het product op een katoenen doek gieten en op de betreffende gedeelten wrijven zonder druk uit te oefenen. Afspoelen met een spons of een vochtig doekje.
LM Strong Cleaner 1000 ml, wordt geleverd in een bus met spuitkop.
819427
LM Filler is een reparatiemiddel om diepe krassen, insneden en schuurplekken te herstellen.
Het vult het gat of de kras. Nadat het droog is, blijft het flexibel. LM Filler heeft een neutrale kleur. U gebruikt tenslotte STOP CRASH als de laatste laag voor de gewenste kleur.
819440
Geschikt voor gebruik met kwast en airbrush
Diepgaande en intense kleuring met sterke dekking voor het kleuren van opgeruwd leer. Product voor professioneel gebruik dat uitstekend doordringt in het te behandelen artikel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Een vochtige doek over het oppervlak halen en alle vuilresten goed verwijderen. Het product aanbrengen op het vochtige leer en borstelen met messingborstels. Indien nodig herhalen.
941065_8
Tackernieten met een lengte van 8,0 mm en een breedte van 9,0 mm.
Verpakking per 10.000