Verbruiks artikelen
819435
Geschikt voor gebruik met kwast en airbrush
Diepgaande en intense kleuring met sterke dekking voor het kleuren van glad leer. Product voor professioneel gebruik dat uitstekend doordringt in het te behandelen artikel. Gebruik: Het product altijd testen op een weinig zichtbaar gedeelte van het te behandelen kledingstuk of schoen. Als het leer voor het gebruik van het product eerst wordt behandeld met LM Decapante, kan de kleurstof beter in het leer dringen. De kleurstof aanbrengen en laten drogen en daarna neutrale Was LM aanbrengen om het leer te voeden en te hydrateren.
Deze indringverf minimaal 4 uur laten drogen voor een zeer goede hechting.
819450
LM LISSA WAX is een kleurende was voor kanten,
zoolranden, zolen en hakken. Biedt een uitstekende
dekking.
Specifiek product voor artikelen van gladleer.
Geeft een mooie afwerking en glans.
Formule met natuurlijke carnaubawas.
819510_250
Droge vlekverwijderingsspray op oplosmiddelbasis voor het verwijderen van olie- en vetvlekken van schoenen, tassen en andere producten van leer, suede, nubuck en stoffen.
* altijd het product op een onopvallende plek testen!*
"LM Smacchitore A Secco Spray"
819294
SFORMATURA 340
Transparante kleur op basis van was en spreidende harsen met uitstekende glans-, verzachtings- en kleur eigenschappen. Ook verkrijgbaar in een versie met hoge dekking voor het maskeren van onvolkomenheden en vlekken op de zool > zie art. 819200.
Aanbrengen met een platte borstel op de gepolijste zool, laat een paar minuten drogen, borstel lichtjes met een lange, zachte paardenhaarborstel.
Kleuren:
Kleurloos (Cuoio)
Middelbruin (Marrone)
Donkerbuin (Marrone scuro)
Zwart ( Nero)
812116_1
Een- en tweecomponenten contactlijm voor de
verlijming van PUR-materialen alsmede
lederen en rubberen materialen, harde- en
zachte PVC-folien, textiel, kurk, karton.
TECHNISCHE GEGEVENS:
Droogtijd Ca 5 minuten.
Open tijd Ca 15 minuten; wanneer deze
overschreden wordt, kan de lijm
slechts nog geactiveerd verwerkt worden.
Activeringstemperatuur:70 - 80 ºC.
Potlife met verharder ca 5 uur.
Houdbaarheid ca 6 maanden in dichte
verpakking.
Opslag temperatuur niet beneden 5 ºC,
gevoelig voor vorst.
Voorheen VG Plast.
813930_100
Renia verharder voor alle Renia-lijmen op oplosmiddelbasis. Verhoogt de weerstand tegen hitte, chemicalïen, olie en vetten aanzienlijk. Component om speciale of moeilijke lijmverbindingen te maken.
Meng 5-10% met de lijm vlak voor het aanbrengen, gebruik het mengsel binnen 4-6 uur. Verkort de open tijd met ± 40%.
818600
Spuitflacon om leder zachter te maken om éénvoudiger te verwerken.
Flacon wordt geleverd zonder spuit.
De spuit is los te bestellen. ( zie artikelnummer 818800)