Verbruiks artikelen
819445_500
Cleaner, oplosmiddel voor het reinigen van de te behandelen schoenen ea. lederwaren. In deze Decapante zit een primer waardoor het minimaal 2 uur moet drogen voor u verder kunt gaan met het aanbrengen van LM indringverf en Stop Crash.
813955
Eén component halogeneringsmiddel (voorstrijkmiddel), als voorbereiding van TR, Latex, zacht rubber en diverse kuipzolen.
Kan worden gebruikt met Renia Colle de Cologne en Syntic Total.
Reactietijd: 15 - 30 minuten
819510_250
Droge vlekverwijderingsspray op oplosmiddelbasis voor het verwijderen van olie- en vetvlekken van schoenen, tassen en andere producten van leer, suede, nubuck en stoffen.
* altijd het product op een onopvallende plek testen!*
"LM Smacchitore A Secco Spray"
819294
SFORMATURA 340
Transparante kleur op basis van was en spreidende harsen met uitstekende glans-, verzachtings- en kleur eigenschappen. Ook verkrijgbaar in een versie met hoge dekking voor het maskeren van onvolkomenheden en vlekken op de zool > zie art. 819200.
Aanbrengen met een platte borstel op de gepolijste zool, laat een paar minuten drogen, borstel lichtjes met een lange, zachte paardenhaarborstel.
Kleuren:
Kleurloos (Cuoio)
Middelbruin (Marrone)
Donkerbuin (Marrone scuro)
Zwart ( Nero)