Winkelfournituren
81612
Sleuteletui per 6 stuks verpakt in diverse heldere zomerkleuren, 1 stuks per kleur.
145270_H
Microvezel op PU-gel. Optimale gewichtsverdeling. Verlicht de druk op banden en gewrichten.
46462_010_105
Buffellederen herenriem in 5 kleuren.
Breedte:40 mm
162110
Inlegzool voor optimaal loopcomfort.
Ondersteuning van het voetgewelf.
Diepe, stabiele hielkuip.
Zachte velours-bovenlaag.
Podflex -shock-pad- onder de hiel.
FootActive is volledig toegewijd aan het voorkomen en verhelpen van voetproblemen.
Het is onze missie om mensen een goede basis te geven voor hun lopend bestaan en zo een wezenlijke bijdrage te leveren aan een hogere kwaliteit van het leven.
De FootActive Comfort is een biomechanische inlegzool die ontwikkeld is om de voeten te ondersteunen en het lichaam in balans te brengen.
Veel mensen hebben last van ‘overpronatie’.
Dit betekent dat tijdens het lopen het voetgewelf doorzakt en de enkels naar binnen kantelen.
Overpronatie is een van de hoofdoorzaken van peesplaatontsteking, hielspoor en andere voetproblemen, zoals pijn onder de bal van de voet en achillespeesontsteking etc.
De FootActive Comfort corrigeert overpronatie en helpt daarmee veelvoorkomende voetklachten te verlichten en voorkomen.
Deze inlegzool heeft tevens een positieve werking op de lichaamshouding.
Door een verbeterde balans kunnen de FootActive Comfort inlegzolen daarom ook helpen bij knie- en rugpijn.
50186
Chesterfield sleutelbeurs Hereford.
Waxed pull up.
Kleuren: Zwart, bruin en cognac.
50408
Chesterfield billfold breed Ralph. Cow waxed pull up.
In deze portemonnee wordt gebruik gemaakt van een unieke RFID techniek. Waar u normaliter gewend bent dat RFID portemonnees een harde metalen case hebben, vindt u dat niet terug in onze portemonnees. In de voering van ons leer zit een speciale laag die beschermd tegen diefstal met contactloos betalen. Zo bent u er zeker van dat uw geld altijd veilig is.
Afmeting: 10 x 10 cm.
Kleuren: Zwart, bruin en cognac.
50413
Keyholder 'Corey' Chesterfield, Cow Wax Leather,
12x2x7cm.
Leren sleuteletui Corey met RFID techniek. Handig voor het opbergen van sleutels, pasjes en geld. Deze sleuteletui is gemaakt van wax pull up leer. Deze leersoort kenmerkt zich door een soepele structuur en is eenvoudig te onderhouden. De etuis beschikt over 2 vakken met ritssluiting en aan de binnenkant zit een ring voor het bevestigen van je sleutels.
