Winkelfournituren
141110
Grote gelakte uitwrijfborstel voor het uitpoetsen van aangebrachte schoen- en kleurcreme, met paardenharen in zwart en wit.
Afmeting: 170 x 53 mm
143000
Metalen schoenlepel met haak.
Per 10 stuks verpakt.
Verkoop per stuk.
41034
Gladde broekriem van crustleder.
Deze is geschikt voor het verven met o.a. LM indringverf en LM stopcrash.
DE VERMELDE PRIJS IS NETTO
120305_125
Krachtige reinigingsvloeistof die de meeste vlekken verwijdert.
Geschikt voor alle kleuren.
Speciaal aanbevolen voor schoenen en lederwaren.
Voor leer, suède, nubuck an textiel.
134181_300
Tech Wash van Nikwax is een zeer effectief wasmiddel speciaal ontwikkeld voor het reinigen van ademende, waterdichte materialen zoals Gore-Tex, Dermizax, Mammut Drytech en The North Face DryVent. Naast reinigen revitaliseert Tech Wash ook de aanwezige waterafstotende laag. Lees voor gebruik altijd eerst de wasvoorschriften (label aan binnenkant kleding). Na iedere wasbeurt is het raadzaam om de kleding ook opnieuw te impregneren met een waterafstotende spray. Deze is apart verkrijgbaar.
Nikwax doet zijn best om de impact op milieu zo laag mogelijk te houden. Zo wordt er bijvoorbeeld geen gebruik gemaakt van palmolie, dat vaak van niet-duurzame plantages afkomstig is. Nikwax Tech Wash is milieuvriendelijk, onschadelijk, op waterbasis en biologisch afbreekbaar.
145199_150
Een mileuvriendelijke reinigingsschuim.
Geschikt op alle materialen inclusief kunststof en textiel.