Winkelfournituren
50360
Billfold small 'Enzo'Chesterfield, Waxed Pull Up, 11 x 8 cm.
Compacte en stijlvolle leren portemonnee verkrijgbaar in de kleuren cognac, bruin en zwart. Deze portemonnee is voorzien van twee insteekvakken voor pasjes, een vakje met klepsluiting voor kleingeld en 2 insteekvakken voor briefgeld. Verder is deze portemonnee voorzien van twee extra vakken voor pasjes, kaartjes e.d.
Dit is een beschermde RFID portemonnee.
81615_044
Lederen sleuteletui met soufflé, lip, drukknoop en ritsje aan de achterzijde.
43151_003_120
Riem "antik" glad, in zwart/bruin en een matnikkel gesp welke met een schroefsluiting is bevestigd en dus gemakkelijk is in te korten.
Breedte: 40 mm
44069
Buffellederen herenriem met een lichte gesp en een lengte van 115 cm in 4 kleuren.
50537
Chesterfield beugel portemonnee 'Nera' in de kleuren zwart en cognac.
15x10,5 cm
193222
PVC vetersluiters of koord trekkers zijn in combinatie met koord te gebruiken bij rugzakken, tassen, jassen enz.
Verpakt per 10 stuks.
191028
Gevuld met :
2x creme de beauté
2x insmeerder rond
1x schoenlepel klein
1x poetsdoek
1x creme delicate
1x protector spuitbus
838650
Gladde riem van tuigleer zonder gesp.
Dikte: Ca 2 1/2 mm.
Lengte: Ca 120 cm.
50178
Chesterfield ladies wallet Mirthe.
Cow wax pull up.
In deze portemonnee wordt gebruik gemaakt van een unieke RFID techniek. Waar u normaliter gewend bent dat RFID portemonnees een harde metalen case hebben, vindt u dat niet terug in onze portemonnees. In de voering van ons leer zit een speciale laag die beschermd tegen diefstal met contactloos betalen. Zo bent u er zeker van dat uw geld altijd veilig is.
Kleuren: Zwart, bruin en cognac.
Afmeting: 19 x 11 cm (b*h)
