Winkelfournituren
819485
Conditioner voor schoenen en andere artikelen van suede en nubuck.
Door de hydraterende werking maakt het nubuck en suède bijzonder elastisch en voelt het zacht aan.
Het voedt de oppervlakken, herstelt de structuur en verbetert de waterafstotendheid zonder negatieve effecten op het ademend vermogen.
195500
Kaart met zeilringen van 14 mm in de kleur nikkel van Prym.
50200
Een mooi leren, soepel schort van Chesterfield, model 'Churrasco' in de kleuren cognac en zwart.
145140_125
Is speciaal ontworpen voor het voeden en beschermen van uw lederen schoenen, jassen, of andere soorten van dik leer.
120140
Suede & Nubuck depper/flacon.
Vernieuwd de kleur van de schoenen.
Gemakkelijk aan te brengen
124095_150
Ontvettingsspray voor glad, generfd en aniline leder. Verwijdert vetvlekken uit meubels, jassen, schoenen etc. Minder geschikt voor geschuurde leersoorten zoals suède.
Bus zeer goed schudden. Op afstand van ca 15 cm opspuiten, ook rondom de te behandelen plek. Volkomen laten drogen totdat witte poeder laag zichtbaar is. ( ca. 2 uur). Niet geforceerd drogen. Poeder laag verwijderen met poetsdoek of stofzuiger. Indien vetvlek niet geheel is verwijderd, behandeling herhalen. Het leder, nadat het volkomen is opgedroogd, voorzichtig met een vochtige doek afnemen. Opfrissen en op kleur brengen met Cosmetic
124080
Deer suedespray.
Leverbaar in 15 kleuren.
Maak schoenen eerst schoon met een suède borstel.
Verwijder evt vlekken met een suède-gum of suedeblock.
Haal de kleur weer op met de Deerspray.
Even laten drogen en zacht opborstelen.
145030
Schoencrème in handige tube met spons.
Frist de kleur op.
Extra langdurige glans.
Waterafstotend.
