Winkelfournituren
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
120465
Voor satijnen schoenen.
Kleurstof om de kleur van satijn te veranderen.
Herstelt en doet de bestaande kleur herleven.
Waterbestendig
145325
Hielkussen gemaakt uit echt leder en rubber schuim.
Verhoogd de hiel en absorbeert schokken tijdens het lopen.
50174
Compacte en handige leren portemonnee Siem van The Chesterfield Brand. Deze leren portemonnee is voorzien van verschillende insteek vakken voor bijvoorbeeld briefgeld, opbergvakjes voor pasjes e.d. en een afsluitbaar vak voor kleingeld. Ook is deze portemonnee voorzien van verschillende transparante vakken, handig voor bijvoorbeeld je rijbewijs.
In deze portemonnee wordt gebruik gemaakt van een unieke RFID techniek. Waar je normaliter gewend bent dat RFID portemonnees een harde metalen case hebben, vind je dat niet terug in onze portemonnees. In de voering van ons leer zit een speciale laag die beschermd tegen diefstal met contactloos betalen. Zo ben je er zeker van dat uw geld altijd veilig is.
Afmeting: 9 x 11 cm (b*h)
133126_300
Een impregneermiddel dat al uw hightech (sport)kleding opnieuw vuil- en waterafstotend kan maken volgens de wash- in methode.
Het herstelt de specifieke eigenschappen van deze ademende waterdichte kleding ook als u deze in de machine wast!
110756
De MAGIC PROTECTOR, de bijzonder effectieve impregneermiddel voor alle materialen, biedt langdurige bescherming en is bijzonder zacht voor materiaal, mens en milieu. De magische functie van het lotusbladeffect verandert de oppervlaktestructuur vergelijkbaar met die van een lotusblad in de natuur: vuil en water worden afgestoten.
48058
Stoere leren Chesterfield riem Aayden gemaakt van hoogwaardig buffalo leer. De vintage afwerking met de stoere gesp geven de riem een casual uitstraling. Deze riem is 4 cm breed, daarmee is dit model riem perfect te combineren bij een nette en casual jeans. De riem is gemaakt van zorgvuldig geselecteerd buffalo leer. Dit leer is naast erg zorgvuldig afgewerkt ook sterk en duurzaam. Zo geniet je extra lang van je leren Chesterfield riem.
Naast een nette afwerking is deze riem voorzien van een dubbele lus voor extra draaggemak. De riem is verder voorzien met een robuust vormgegeven sluiting, en uitgevoerd in een stijlvolle kleur.
145035_399_250
Zelfglans met lanoline, verzorgt, beschermt, verzacht en zorgt voor langdurige glans.
Verwijder vuil met een borstel.
Houd bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijd langdurig sprayen, laten drogen, uitwrijven met een zachte doek.
