Winkelfournituren
120001
Elastische verf in spuitbus eerder bekend onder de naam Magix verf. Voor het bijwerken of veranderen van de kleur van de schoen.
120455
Suedeverf, alleen toepasbaar voor het veranderen van lichte kleuren naar donker.
Het wordt aanbevolen om na het verven, het op te borstelen met een suede-nubuck borstel.
8 Kleuren - inhoud 50 ml.
162160
Loopcomfort voor ieder beroep.
Ondersteuning van het voetgewelf.
Veerkrachtig, duurzaam P.U.schuim.
Stabiliserende TPU-plastic harde shell.
Schokdempende gelkussens onder de hiel en bal van de voet.
Maten:
XS (36-38)
S (39-41)
M (42-43)
L (44-45)
XL (46-48)
Geschikt voor alle type werkschoenen.
FootActive is volledig toegewijd aan het voorkomen en verhelpen van voetproblemen.
Het is onze missie om mensen een goede basis te geven voor hun lopend bestaan en zo een wezenlijke bijdrage te leveren aan een hogere kwaliteit van het leven.
De FootActive Comfort is een biomechanische inlegzool die ontwikkeld is om de voeten te ondersteunen en het lichaam in balans te brengen.
Veel mensen hebben last van ‘overpronatie’.
Dit betekent dat tijdens het lopen het voetgewelf doorzakt en de enkels naar binnen kantelen.
Overpronatie is een van de hoofdoorzaken van peesplaatontsteking, hielspoor en andere voetproblemen, zoals pijn onder de bal van de voet en achillespeesontsteking etc.
De FootActive Comfort corrigeert overpronatie en helpt daarmee veelvoorkomende voetklachten te verlichten en voorkomen.
Deze inlegzool heeft tevens een positieve werking op de lichaamshouding.
Door een verbeterde balans kunnen de FootActive Comfort inlegzolen daarom ook helpen bij knie- en rugpijn.
120190_125
Maakt het leer waterdicht.
Vult het leer om scheuren te voorkomen.
Voor geolied leer.
162422
Gel hielcup van visco-elasatisch gel met dubbele dichtheid en schokdempend effect op de hiel.
Zacht, antislip en dempend.
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
165126
De Marla lakleer onderhoudsmiddel in een flacon, reinigt, voedt, voorkomt scheurtjes en geeft glans aan lakleer en metallic.
145355
Ademend halve latexschuim, schokabsorberend, zorgt voor comfort en goede luchtcirculatie in uw schoen
132066_100
Reinigingsvloeistof met opbrengspons voor gladleer, suède, nubuck en textiel.
Kan onverdund en dus direct worden toegepast.
Met frisse geur.
De opbrengspons absorbeert het vuil optimaal en zorgt voor een goede reiniging.