Winkelfournituren
145204
Famaco collection 1931 Sublime Leather Cream. Créme Sublime van Famaco, topkwaliteit onderhoudscreme uit de collection 1931 van Famaco. De Famaco Crème Sublime Collection 1931 is een gekleurde schoencrème die de kleur van glad leer doet herleven. De gecombineerde werking van arganolie en natuurlijke wassen - bijenwas en carnaubawas - voedt en maakt glad leer glanzend.
Zie kleurkaarten133152
Een kleurherstellende ledercrème. Biedt lichte bescherming tegen vlekken en UV-straling en houdt het leder zacht en soepel. Het verlengt de levensduur en houdt het leder langer mooi. Verkrijgbaar in kleurloos en vele gangbare kleuren.
De opvolger van Beauty Finish
50170
Deze telefoontas bestaat uit een verstevigd hoofdvak voor jouw mobiele telefoon. Zo berg je deze veilig op!
Op de achterkant van de tas is er ruimte voor het opbergen van drie creditcards, perfect om jouw belangrijkste betaalpassen in op te bergen. De schouderband is daarnaast gemakkelijk te verstellen en er wordt ook een polsband meegeleverd.
SPECIFICATIES
Afneembare Schouderband Ja
Lengte 10 cm
Breedte 3 cm
Hoogte 19 cm
133114_300
Een product voor het onderhoud van waxkleding en andere waxproducten.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
112542
Deze suedespray zit nu nog in bussen van 250 ml maar worden 200 ml.
Voor alle suède & nubuck materialen.
Ook voor laarzen, jassen en tassen.
Frist de kleur op, onderhoudt en beschermt.
Met olie om daim & nubuck zacht en soepel te houden.
Pigmentering (kleurstof) frist de kleuren op.
Fluorkoolstof beschermt het daim & nubuck tegen water, vuil en vlekken.
GEBRUIKSAANWIJZING
Stof en vuil verwijderen van oppervlakte met een S & N borstel,
schud de spray voor gebruik,
spuit gelijkmatig vanaf een afstand van 20cm, zonder het materiaal doornat te maken ,
10 minuten laten drogen.
191005
Houten plankje met noppen als hulpmiddel voor het uittrekken van de laars.
133615_200
Urad Oily Nubuck crême 200 gram is een speciaal nubuck onderhoudsproduct. Dus voor opgeruwd, mat of olie-achtig leer dat niet glanst.
Pot neutraal van kleur (voor alle kleuren nubuck geschikt) en inhoud 200 gram met spons in pot op binnendeksel.
145108_100
Blotevoetenspray met zijdeproteïnen.
Vermindert wrijving in de schoen.
Voorkomt irritatie en blaarvorming.
Geschikt voor gebruik in open en gesloten schoenen.
Gebruiksaanwijzing:
Spuit op de voeten vanaf een afstand van +/- 15 cm.
Laat drogen. Draag de schoenen direct.
Product dermatologisch getest.