Winkelfournituren
120220
Schoencreme in pot.
TRG poets
Zachte was op crèmebasis, met bijenwas.
Hoge dekkracht.
Voedt, glanst en voorkomt kleurvervaging.
Klik hier voor de kleurkaart
145070_250
De Waterproof protector biedt bescherming aan water en vlekken.
Het kan worden aangebracht op leer, suède, nubuck en textiel.
Verwijder stof en vuil met een borstel, houdt bus op 25 cm afstand en spray in korte stoten, vermijd langdurig spuiten, laten drogen gedurende 10 minuten.
120140
Suede & Nubuck depper/flacon.
Vernieuwd de kleur van de schoenen.
Gemakkelijk aan te brengen
133145_250
Leather Oil is een kleurloze onderhoudsolie geschikt voor gedekverfd, semi-aniline en handwish leder (ongeschikt voor nubuck/suède). Lederolie voedt, onderhoudt en zorgt ervoor dat het leder soepel blijft. Tevens voorkomt Lederolie craquelé (barstjes in de laklaag van het leder). Lederolie is ideaal voor meubelen die reeds geruime tijd (jaren) geen onderhoudsbeurt hebben ondergaan!
150000
Liquid shoe cream is een kleurende vloeibare crème voor schoenen. Het product is bedoeld voor het hydrateren, reconstrueren van het pigment en beschermen van het leer.
Cera fluida per pellame
47990
Standaard broekriemen / voordeelriem
Breedte: 30 mm.
Lengtes afhankelijk van kleur, 110, 115, 120 of 125 cm.
Kleuren: Zwart, donkerbruin, cognac, wit, bordeaux, naturel en donkerblauw.
165123
De Marla suede & nubuck depper/flacon van 75 ml, herstelt de kleur van vaal geworden suède en nubuck en maakt waterafstotend.
Geschikt voor alle TEX-materialen.
141000
Grote gelakte borstel voor het uitpoetsen van aangebrachte schoen- en kleurcreme, met zwarte en witte haren.
Afmeting: 178 x 46 mm
145200
Famaco Intense Balm 1931
De Baume Intense is een echt verfraaiende formule. Zijn speciale formule verrijkt met bijenwas, carnauba en cedar olie maakt het mogelijk om hoogglans en patina te creëren.
