Winkelfournituren
145290
Leer met rubberen inleg. Voor sandalen en pumps met hoge hakken. Zorgt voor stevige grip in de schoen.
165212
Lederen voorvoetzool.
Verhindert het naar voren glijden in schoenen met hoge hakken.
145268
Laarzenspanner, kort.
leverbaar in 18 en 26 cm.
120070_250
Kleurloze spray om leer en synthetisch leer te polijsten.
Eigenschappen, verheldert het oppervlak van gladde leren kledingstukken. Herstelt de kleuren die dof zijn geworden door zonlicht of andere oorzaken.
Eenvoudig aan te brengen.
162611
Heeft u hielspoor klachten (pijn onder de hak) tijdens het lopen en staan. Gebruik een Sofyplant hielspoor gel kussen gemaakt van siliconen! Dit vangt de krachten op die op deze plaatsen ontstaan tijdens lopen en staan. Door de krachten op te vangen nemen de (pijn)klachten af. De hiel cup zorgt ook voor de juiste drukverdeling.
De blauwe zone met een extra zacht schokabsorberende gedeelte, geeft bij deze hiel cup extra drukontlasting aan de onderzijde van de hak.
Maten:
1 (35-38)
2 (39-42)
3 (43-46)
120460
Kleurstof alleen toepasbaar voor het veranderen van lichte kleuren naar donker.
Het wordt aanbevolen om TRG Schoencrème aan te brengen zodra het verfproces is voltooid.
Voor leer en synthestisch leer.
133805
Lederverf in depper/flacon per stuk.
Voor het verven en bijwerken van bv schoenen of tassen.
Kantenverf voor leer, rubber en kunststof, in 4 kleuren verkrijgbaar.
50404
Chesterfield billfold breed Marion. Cow waxed pull up.
In deze portemonnee wordt gebruik gemaakt van een unieke RFID techniek. Waar u normaliter gewend bent dat RFID portemonnees een harde metalen case hebben, vindt u dat niet terug in onze portemonnees. In de voering van ons leer zit een speciale laag die beschermd tegen diefstal met contactloos betalen. Zo bent u er zeker van dat uw geld altijd veilig is.
Afmeting: 12x1x9 cm.
Kleuren: Zwart, bruin en cognac.