Winkelfournituren
195505
Kaart met zeilringen van 14 mm in de kleur lichtgebrand van Prym.
50382
De kaarthouder is geschikt voor 7 platte pasjes of 4 dikke pasjes zoals creditcards. De kaarthouder is voorzien van RFID bescherming. Dit zorgt ervoor dat je pasjes niet op afstand geskimd kunnen worden.
Model Leicester is voorzien van een wax pull up leren hoes. Deze sluit met een omslag sluiting met drukknoop en is voorzien van één vak voor briefgeld, één insteekvak voor 1-2 pasjes en een vakje aan de achterkant voor kleingeld. Kortom, een veilige en praktische manier voor het meenemen en opbergen van je pasjes.
Aantal Pasjes:7
RFID Safe: Ja
Lengte: 7 cm
Breedte: 2 cm
Hoogte: 10 cm.
145185_75
Sneakers white express 75ml witsel, voedt en herstelt.
150065
LM Home Shoe stretch zet het leer van te strakke schoenen uit en verzacht het. In een bus van 200 ml.
Niet geschikt voor lakleer.
(altijd eerst op een onopvallende plek testen!)
81615_044
Lederen sleuteletui met soufflé, lip, drukknoop en ritsje aan de achterzijde.
133145_250
Leather Oil is een kleurloze onderhoudsolie geschikt voor gedekverfd, semi-aniline en handwish leder (ongeschikt voor nubuck/suède). Lederolie voedt, onderhoudt en zorgt ervoor dat het leder soepel blijft. Tevens voorkomt Lederolie craquelé (barstjes in de laklaag van het leder). Lederolie is ideaal voor meubelen die reeds geruime tijd (jaren) geen onderhoudsbeurt hebben ondergaan!
150025
Kleurherstellende suede/nubuck spray is een sterk gepigmenteerde formule om de kleur van schoenen, tassen en kledingstukken in suède en nubuck te vernieuwen.
Rinnovatore camoscio
47990
Standaard broekriemen / voordeelriem
Breedte: 30 mm.
Lengtes afhankelijk van kleur, 110, 115, 120 of 125 cm.
Kleuren: Zwart, donkerbruin, cognac, wit, bordeaux, naturel en donkerblauw.
819499_250
LM Geurverfrisser met een frisse natuurgeur om de gerepareerde schoenen weer fris af te leveren.
