Winkelfournituren
50172
Stijlvolle leren portemonnee gemaakt van hoge kwaliteit wax pull up leer. De speciale behandeling van het leer zorgt ervoor dat uw portemonnee zacht aanvoelt. De kleur geeft deze leren portemonnee een unieke en elegante uitstraling.
Dit is een beschermde RFID portemonnee.
Afmeting: 13x11 cm (b*h)
141201
Bruin gelakte insmeerborstel met echte paardenharen borstels in zwart en wit.
141280
Driehoekige borstel met synthetische- en koper borstel en een reinigingsgum voor nubuck.
81630
Bakportemonnee in het zwart.
Afmeting 100 mm x 80 mm.
Met RFID bescherming.
In de voering van het leer zit een speciale laag die beschermt tegen diefstal met contactloos betalen. Zo ben je er zeker van dat uw geld altijd veilig is.
861385
Ruwmaker waar geen bandjes los op verkrijgbaar zijn.
Voor zo nu en dan gebruik.
134821_125
Een zeer effectieve reiniger voor alle waterdichte schoenen. Het grondig schoonmaken van schoenen is een essentieel onderdeel van het onderhoud van schoenen. Goed onderhouden schoenen leven langer. Het reinigen van schoenen herstelt het ademend vermogen van de stof.
Vuil aan de buitenkant van de schoenen trekt water aan, waardoor de buitenstof van waterdichte schoenen (leer, stof) zwaar en nat wordt. Door Nikwax Footwear Cleaning Gel te gebruiken herstel je deels de waterafstotende eigenschappen van het materiaal aan de buitenkant. Om er voor te zorgen dat het water weer netjes van de schoen af parelt, gebruik je een impregneermiddel.
44069
Buffellederen herenriem met een lichte gesp en een lengte van 115 cm in 4 kleuren.
