Winkelfournituren
113170_100
Creme Traditionelle reinigt, voedt en conditioneert fijne leersoorten.
134251_300
Het Nr. 1, gemakkelijk te gebruiken, veilige en in de was te gebruiken product met hoge prestaties voor het waterdicht maken van kleding voor nat weer.
Gebruik Nikwax TX.Direct® Wash-In in de wasmachine...
Voor het beste resultaat alle niet-wasbare delen verwijderen en de kleding eerst reinigen met Nikwax Tech Wash®. Het is niet nodig de kleding eerst te drogen voor het impregneren.
Verwijder alle zeepresten uit het zeepbakje.
Doe maximaal 2 kledingstukken inde wasmachine.
Gebruik 100ml per kledingstuk.
Draai een synthetisch wasprogramma op 30° en centrifugeer op lage toeren.
Kleding waarvan de afgeplakte naden losraken, niet in de machine wassen.*
Om de waterafstotende eigenschappen niet te verliezen altijd wassen met Nikwax Tech Wash®. Gebruik geen traditioneel wasmiddel.
133000
Ledercrème / Ledervet is een product om leder regelmatig te onderhouden.
Trekt goed in de poriën van het leder en houd het leder soepel. Conserveert het leder en is te gebruiken. op schoenen, zadels, hoofdstellen etc.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer. Bevat minerale oliën gemengd met hoogwaardige wassen.
Gebruiksaanwijzing:
Met een doekje of sponsje goed inwrijven, enige tijd laten intrekken en zonodig uitwrijven. Bij regelmatig gebruik blijft het leder soepel en waterafstotend. Verlengt de levensduur van het leder.
193222
PVC vetersluiters of koord trekkers zijn in combinatie met koord te gebruiken bij rugzakken, tassen, jassen enz.
Verpakt per 10 stuks.
145030
Schoencrème in handige tube met spons.
Frist de kleur op.
Extra langdurige glans.
Waterafstotend.
145075_400
De Waterproof protector / impregneerspray biedt bescherming aan water en vlekken.
Het kan worden aangebracht op leer, suède, nubuck en textiel.
Verwijder stof en vuil met een borstel, houdt bus op 25 cm afstand en spray in korte stoten, vermijd langdurig spuiten, laten drogen gedurende 10 minuten.
50187
Chesterfield portemonnee klein Hereford.
Waxed pull up.
In deze portemonnee wordt gebruik gemaakt van een unieke RFID techniek. Waar u normaliter gewend bent dat RFID portemonnees een harde metalen case hebben, vindt u dat niet terug in onze portemonnees. In de voering van ons leer zit een speciale laag die beschermd tegen diefstal met contactloos betalen. Zo bent u er zeker van dat uw geld altijd veilig is.
Kleuren| zwart, bruin en congac.
145165_250
Reptile spray behandelt en geeft glans aan reptielen leder.
Verwijder vuil met een zachte doek.
Houdt bus op 25 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijdt langdurig sprayen, laten drogen en dan nawrijven met een zachte doek.
50196
Deze leren Chesterfield pennenetui Lea is gemaakt van hoogwaardig Wax Pull-up leer. Wax pull-up leer wordt gekenmerkt door een zachte en soepelere structuur. Eventuele gebruikssporen kun je makkelijk wegwrijven door de speciale wax behandeling die de portemonnee heeft ondergaan. Zo blijf je portemonnee jarenlang als nieuw.
Deze stevige etui biedt voldoende ruimte voor al je benodigdheden zoals pennen, potloden en stiften. Het hoofdvak sluit met een mooie ritssluiting. Deze etui is afgewerkt met een mooie merkbatch op de voorkant.
Afmeting: 6x6x21 cm (b*h*l)
