Winkelfournituren
165120
Marla waxed creme in een tube, Voedt en beschermt gevet nubuck en waxleer en herstelt de kleur.
145075_400
De Waterproof protector / impregneerspray biedt bescherming aan water en vlekken.
Het kan worden aangebracht op leer, suède, nubuck en textiel.
Verwijder stof en vuil met een borstel, houdt bus op 25 cm afstand en spray in korte stoten, vermijd langdurig spuiten, laten drogen gedurende 10 minuten.
133805
Lederverf in depper/flacon per stuk.
Voor het verven en bijwerken van bv schoenen of tassen.
Kantenverf voor leer, rubber en kunststof, in 4 kleuren verkrijgbaar.
165134_150
Blikje ledervet kleurloos à 150 ml, voor verzorging van gladleder.
50173
Compacte en handige leren portemonnee van The Chesterfield Brand. Deze leren portemonnee is voorzien van verschillende insteek vakken voor bijvoorbeeld briefgeld, opbergvakjes voor pasjes e.d. en een afsluitbaar vak voor kleingeld.
In deze portemonnee wordt gebruik gemaakt van een unieke RFID techniek. Waar je normaliter gewend bent dat RFID portemonnees een harde metalen case hebben, vind je dat niet terug in onze portemonnees. In de voering van ons leer zit een speciale laag die beschermd tegen diefstal met contactloos betalen. Zo ben je er zeker van dat uw geld altijd veilig is.
Afmeting: 11 x 9 cm (b*h)
145193
Indringende verf voor leder, suède en nubuck. Met kwast en handschoen.
165221
Pelotte in T-vorm van zacht latex. Ondersteunt het middenvoetsgewelf bij spreidvoetklachten.
Zelfklevend.
50163
De Hamilton bestaat uit de volgende delen:
Aan de voorkant vind je een vak waar vier kaartvakjes in zit. Dit vak is ideaal voor bijvoorbeeld jouw telefoon, sleutels of zonnebril.
Het hoofdvak bestaat uit een telefoonvakje en ruimte voor bijvoorbeeld je portemonnee, een A6 notitieboekje en wat pennen.
Op de achterkant van de tas is nog een extra ritsvak.
SPECIFICATIES
Afneembare Schouderband Nee
Lengte 12 cm
Breedte 4 cm
Hoogte 20 cm