Winkelfournituren
133170
Productbeschrijving
Een krachtige reiniger voor synthetische textiele bekleding. Verwijdert hardnekkige vervuiling en vlekken van dranken, voedingsmiddelen en af- en uitscheiding van mens en zoogdier. Dit product is geschikt voor meubelstoffen, tapijt, gordijnen, boxsprings, tuinkussens en autobekleding.
Gebruiksadvies
Toepasbaar op synthetische vezels. Voor gebruik op een onopvallende plaats testen op kleurechtheid en bestendigheid. Pas na drogen vergelijken. Power Cleaner is licht schuimend. Het oppervlak of vlek inspuiten, eventueel licht inborstelen.
Laten inwerken alvorens op te nemen met een schone doek. Aansluitend met een water bevochtigde doek nawrijven. Indien de vlek nog niet verdwenen is, kunt u de behandeling herhalen. Tijdens en na gebruik van het product de ruimte goed ventileren. Buiten bereik van kinderen bewaren.
145320
Hoge kwaliteit lederen halve zool,plantaardig gelooid.
Latex onderlaag op basis van actieve kool, absorbeert geuren.
Comfortabel en hygienisch
145198
Leervet op basis van wassen en natuurlijke oliën.
Beschermt, voedt en maakt alle gladde leersoorten waterafstotend.
150065
LM Home Shoe stretch zet het leer van te strakke schoenen uit en verzacht het. In een bus van 200 ml.
Niet geschikt voor lakleer.
(altijd eerst op een onopvallende plek testen!)
102043
Echte leren veters op rol.
Kleuren: Beige, middelbruin, donkerbruin, wit en zwart.
134793_125
De Nikwax Fabric & Leather met sponsje, is een veilig impregnatiemiddel voor alle soorten schoenen. Hoe goed je schoenen ook zijn, na verloop van tijd zal de buitenkant vocht opnemen. Dit heeft effect op het ademend vermogen van je schoen. Door je schoenen te impregneren wordt de buitenkant weer waterafstotend en wordt het ademend vermogen hersteld. Deze flacon met sponsje kan ook gebruikt worden op waterdichte schoen met bijvoorbeeld Gore-Tex of eVent.
