Winkelfournituren
145195
Famaco vloeibare verf voor leder.
De verf verandert de kleur.
Wordt geleverd met spons en penseel.
Geschikt voor gladleder.
145206_100
De gelee delicate werd speciaal gemaakt om de meest kostbare ledersoorten in uitmuntende conditie te houden. De crème zorgt voor een milde reiniging en voedt het leder dankzij de hoge concentratie aan bijenwas en shea butter.
48058
Stoere leren Chesterfield riem Aayden gemaakt van hoogwaardig buffalo leer. De vintage afwerking met de stoere gesp geven de riem een casual uitstraling. Deze riem is 4 cm breed, daarmee is dit model riem perfect te combineren bij een nette en casual jeans. De riem is gemaakt van zorgvuldig geselecteerd buffalo leer. Dit leer is naast erg zorgvuldig afgewerkt ook sterk en duurzaam. Zo geniet je extra lang van je leren Chesterfield riem.
Naast een nette afwerking is deze riem voorzien van een dubbele lus voor extra draaggemak. De riem is verder voorzien met een robuust vormgegeven sluiting, en uitgevoerd in een stijlvolle kleur.
132015_60
Verzorgende en licht reinigende gel is geschikt voor glad leer, metallic, nappa en nubuck. De gel is lekker vloeibaar en daarom gemakkelijk aan te brengen op het leer.
150117
De LM Home Leather Shoes Care kit, is gemaakt voor de verzorging en het onderhoud van glad leren schoenen
Verpakking bevat 5 producten uit de LM Home lijn.
Kit Cura calzature in pelle
