Winkelfournituren
133112_150
Waxcoating is een product voor het onderhoud van waxkleding en andere waxproducten. Het zorgt ervoor dat uw te onderhouden producten weer waterafstotend worden en er weer verzorgd uitzien.
Gebruiksaanwijzing: Eerst het te waxen artikel goed schoonmaken, indien nodig met water. Laten drogen en de wax goed in de stof inwrijven.
Altijd op een onopvallende plaats uitproberen, vooral op een nieuw stuk leer.
150117
De LM Home Leather Shoes Care kit, is gemaakt voor de verzorging en het onderhoud van glad leren schoenen
Verpakking bevat 5 producten uit de LM Home lijn.
Kit Cura calzature in pelle
141300
Een combinatie met synthetische- en koper borstel en een reinigingsgum voor nubuck en suede.
Zakje à 12 stuks. Ook per stuk te bestellen.
165220
Lederen antislip inlegkussen.
Voorkomt het naar voren glijden.
Zelfklevend.
145270
Microvezel op PU-gel. Optimale gewichtsverdeling. Verlicht de druk op banden en gewrichten.
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
145105_100
Odorstop neutraliseert geuren en maakt de schoenen voor maximaal 48 uur frisser.
GEBRUIKSAANWIJZING
Spuit de binnenzijde van de schoen voor en na gebruik.
Herhaal deze handeling indien nodig!