Winkelfournituren
132099_200
Collonil Waxleather beschermt, verzorgt en voedt gewaxte- en matte leersoorten.
Met bijenwas.
Geschikt voor o.a.
analine, nappa en pull up leer.
Ook te gebruiken bij Hightech materialen.
145042_399_100
High Gloss is een hoogwaardige pasta met bijenwas, die een glanzende spiegelafwerking geeft (veel sneller dan een standaard waxpasta).
111190
Schoencreme van Bama in een glazen pot.
Reinigt, voedt, geeft glans, haalt de kleur op en beschermt.
134251_300
Het Nr. 1, gemakkelijk te gebruiken, veilige en in de was te gebruiken product met hoge prestaties voor het waterdicht maken van kleding voor nat weer.
Gebruik Nikwax TX.Direct® Wash-In in de wasmachine...
Voor het beste resultaat alle niet-wasbare delen verwijderen en de kleding eerst reinigen met Nikwax Tech Wash®. Het is niet nodig de kleding eerst te drogen voor het impregneren.
Verwijder alle zeepresten uit het zeepbakje.
Doe maximaal 2 kledingstukken inde wasmachine.
Gebruik 100ml per kledingstuk.
Draai een synthetisch wasprogramma op 30° en centrifugeer op lage toeren.
Kleding waarvan de afgeplakte naden losraken, niet in de machine wassen.*
Om de waterafstotende eigenschappen niet te verliezen altijd wassen met Nikwax Tech Wash®. Gebruik geen traditioneel wasmiddel.
43150_003_120
Jeansriem met antieklook in zwart/bruin, met de tekst Jeans op de metalen dubbele gesp lus. De zware gesp is met holnieten bevestigd.
162130
Nature herstelt het natuurlijke looppatroon en brengt het lichaam in balans.
Ondersteuning van het voetgewelf.
Comfortabele leren bovenlaag.
Podflex - shock-pad- onder de hiel.
Maten:
XS (36-38)
S (39-41)
M (42-43)
L (44-45)
XL (46-48)
FootActive is volledig toegewijd aan het voorkomen en verhelpen van voetproblemen.
Het is onze missie om mensen een goede basis te geven voor hun lopend bestaan en zo een wezenlijke bijdrage te leveren aan een hogere kwaliteit van het leven.
De FootActive Comfort is een biomechanische inlegzool die ontwikkeld is om de voeten te ondersteunen en het lichaam in balans te brengen.
Veel mensen hebben last van ‘overpronatie’.
Dit betekent dat tijdens het lopen het voetgewelf doorzakt en de enkels naar binnen kantelen.
Overpronatie is een van de hoofdoorzaken van peesplaatontsteking, hielspoor en andere voetproblemen, zoals pijn onder de bal van de voet en achillespeesontsteking etc.
De FootActive Comfort corrigeert overpronatie en helpt daarmee veelvoorkomende voetklachten te verlichten en voorkomen.
Deze inlegzool heeft tevens een positieve werking op de lichaamshouding.
Door een verbeterde balans kunnen de FootActive Comfort inlegzolen daarom ook helpen bij knie- en rugpijn.
165124_75
Marla witsel, maakt schoenen gemaakt van leer of textiel hagelwit.
110545_200
BAMA SNEAKER CARE is een effectieve zorg schuim voor alle kleuren en materialen van sneaker schoenen. De Bama Sneaker Care is zeer gemakkelijk in gebruik; spuit de verzorgingsschuim op een zachte doek of borstel voor het opbrengen van de Bama Sneaker Care.
De verzorgingsschuim is geschikt voor alle types sneakers en sportschoenen, ook voor alle TEX Membranen! Controleer voor gebruik van de Bama Sneaker Care eerst de kleurechtheid van het materiaal op een minder zichtbare plaats.
Inhoud: 200ml.
