Winkelfournituren
44018
Splitlederen riem met donkere gesp en schroef in 6 kleuren.
Breedte: 40 mm
124097
Leder schoenenverf in diverse kleuren.
De verf is bedoeld voor glad leer, en is elastisch.
Het bladdert niet af bij beweging.
De verf heeft van nature een prachtige glans en hoeft niet afgewerkt te worden met lak of vernis.
Het is niet handig om voor een lichtere kleur dan de oorspronkelijke kleur te kiezen als U Uw schoenen gaat verven.
Niet alleen omdat U hier veel verf voor nodig heeft maar ook omdat de donkere kleur weer snel kan `doorschijnen`.
Dit komt doordat meerdere lagen schoenverf op elkaar eerder afbreken dan een enkele laag schoenverf.
Ook ziet U een donkere laag eerder door een lichte laag heen schijnen dan andersom.
141100_042
Kleine gelakte uitwrijfborstel voor het uitpoetsen van aangebrachte schoen- en kleurcreme, met natuurlijke haren in wit.
Afmeting: 135 x 41 mm
165123
De Marla suede & nubuck depper/flacon van 75 ml, herstelt de kleur van vaal geworden suède en nubuck en maakt waterafstotend.
Geschikt voor alle TEX-materialen.
165153_250
Deze lakspray van Marla verwijdert vuil en vet en herstelt de oorspronkelijke glans van lakleer en metallic
145060
Herstellende kleurspray voor het opfrissen van suède en nubuck.
165265
Bamboe-kokos inlegzool.
Fluweelzacht bamboe op ademende kokosvezels met een dempende latex tussenlaag.
120070_250
Kleurloze spray om leer en synthetisch leer te polijsten.
Eigenschappen, verheldert het oppervlak van gladde leren kledingstukken. Herstelt de kleuren die dof zijn geworden door zonlicht of andere oorzaken.
Eenvoudig aan te brengen.
