Winkelfournituren
143000
Metalen schoenlepel met haak.
Per 10 stuks verpakt.
Verkoop per stuk.
165159_250
Speciaal geformuleerd voor het herstellen van geolied en gewaxt leer.
De waterafstotende spray wordt aanbevolen voor (outdoor)schoenen met een ademend en waterdicht membraan.
Geschikt voor alle TEX-materialen.
145042_399_100
High Gloss is een hoogwaardige pasta met bijenwas, die een glanzende spiegelafwerking geeft (veel sneller dan een standaard waxpasta).
145000_100
Raviv Cuir is een lotion die grondig reinigt en direct glans geeft na opwrijven.
GEBRUIKSAANWIJZING
Verwijder stof met een borstel.
Schud de fles, een kleine hoeveelheid lotion op
een doek aanbrengen en hiermee de schoen inwrijven.
Laten drogen en hierna opwrijven met een droge doek.
134410
De Waterproofing Wax for Leather van Nikwax is een veilig product voor gebruik op leren schoenen. Het biedt onmiddellijk langdurige waterafstotendheid (DWR), behoudt de ademende eigenschappen en vult de looistoffen van leer aan.
Waterproofing Wax for Leather is speciaal ontworpen en geoptimaliseerd voor gladleren schoeisel. De formule op waterbasis richt zich op lekkageplekken, kan worden gebruikt op nat of droog leer en verzacht het niet te veel.
145115_50
Fa Mat, een zachte gel, voor het onderhoud van mat leder. Reinigt, verzorgt en verzacht. Behoudt het originele matte uiterlijk.
145029_100
Schoonmaak creme voor metallic leer.
Met bijenwas en carnauba wax.
Reinigt zachtjes en verfrist de originele mooie uitstraling.