Schoonmaak producten
134181_300
Tech Wash van Nikwax is een zeer effectief wasmiddel speciaal ontwikkeld voor het reinigen van ademende, waterdichte materialen zoals Gore-Tex, Dermizax, Mammut Drytech en The North Face DryVent. Naast reinigen revitaliseert Tech Wash ook de aanwezige waterafstotende laag. Lees voor gebruik altijd eerst de wasvoorschriften (label aan binnenkant kleding). Na iedere wasbeurt is het raadzaam om de kleding ook opnieuw te impregneren met een waterafstotende spray. Deze is apart verkrijgbaar.
Nikwax doet zijn best om de impact op milieu zo laag mogelijk te houden. Zo wordt er bijvoorbeeld geen gebruik gemaakt van palmolie, dat vaak van niet-duurzame plantages afkomstig is. Nikwax Tech Wash is milieuvriendelijk, onschadelijk, op waterbasis en biologisch afbreekbaar.
150040
Delicate cream is een fijne reinigingsgel zonder agressieve oplosmiddelen.
Perfect voor het reinigen en voeden van glad en hoogwaardig leer.
Geschikt voor gebruik op leren laarzen, tassen, banken,
stoelen en andere leren artikelen.
Gebruiksaanwijzing:
Verwijder eventuele stofresten met een doek. Breng het product gelijkmatig aan op het te behandelen oppervlak. Overtollig product verwijderen, laten drogen en met een schone doek uitwrijven.
Crema delicata