Schoonmaak producten
145085_125
Reinigt en verwijdert alle soorten vlekken.
Frist de kleur op.
134181_300
Tech Wash van Nikwax is een zeer effectief wasmiddel speciaal ontwikkeld voor het reinigen van ademende, waterdichte materialen zoals Gore-Tex, Dermizax, Mammut Drytech en The North Face DryVent. Naast reinigen revitaliseert Tech Wash ook de aanwezige waterafstotende laag. Lees voor gebruik altijd eerst de wasvoorschriften (label aan binnenkant kleding). Na iedere wasbeurt is het raadzaam om de kleding ook opnieuw te impregneren met een waterafstotende spray. Deze is apart verkrijgbaar.
Nikwax doet zijn best om de impact op milieu zo laag mogelijk te houden. Zo wordt er bijvoorbeeld geen gebruik gemaakt van palmolie, dat vaak van niet-duurzame plantages afkomstig is. Nikwax Tech Wash is milieuvriendelijk, onschadelijk, op waterbasis en biologisch afbreekbaar.
145182_200
Shampoo is wat je nodig hebt om de meest hardnekkige vlekken te verwijderen op je sneakers en sportschoenen.
110755
Maak uw schoenen nu schoon met de Bama Magic Elements Magic Microfiber Cloth Doek.
Te gebruiken voor zowel het bovenwerk, als de zolen. Verder is de doek 30 bij 30 cm lang. Deze doek is ideaal te gebruiken met de Bama Magic Elements Magic Midsole Cleaner Zolen Reiniger en/of de Bama Magic Elements Magic Upper Cleaner Schuim.
112460_75
Hygienische reiniging voor de binnen en
buitenkant van open schoenen, zoals sandalen, slippers, instappers..
Geschikt voor alle materialen in alle kleuren en kleurcombinaties.
Met praktische opbrengspons, met Aloe Vera.
GEBRUIKSAANWIJZING
De lotion dmv het sponsje op vervuilde plaatsen aanbrengen en met een droge doek vuil en lotion wegwrijven.
Bij hardnekkig vuil een vochtige doek gebruiken,
ca.15 min. laten drogen.
133170
Productbeschrijving
Een krachtige reiniger voor synthetische textiele bekleding. Verwijdert hardnekkige vervuiling en vlekken van dranken, voedingsmiddelen en af- en uitscheiding van mens en zoogdier. Dit product is geschikt voor meubelstoffen, tapijt, gordijnen, boxsprings, tuinkussens en autobekleding.
Gebruiksadvies
Toepasbaar op synthetische vezels. Voor gebruik op een onopvallende plaats testen op kleurechtheid en bestendigheid. Pas na drogen vergelijken. Power Cleaner is licht schuimend. Het oppervlak of vlek inspuiten, eventueel licht inborstelen.
Laten inwerken alvorens op te nemen met een schone doek. Aansluitend met een water bevochtigde doek nawrijven. Indien de vlek nog niet verdwenen is, kunt u de behandeling herhalen. Tijdens en na gebruik van het product de ruimte goed ventileren. Buiten bereik van kinderen bewaren.
111870
Schuurt suede en nubuck op.
Voor alle schoenen in suède & nubuck materialen
Verwijdert vlekken
Schuurblokmateriaal verwijdert uitsluitend de vlekken, zonder het suède- of
nubuck leer te beschadigen
Klein rechthoekig blokje om alle delen van de schoen te bereiken.
GEBRUIKSAANWIJZING
wrijf zacht met de vlek verwijderaar over de schoon te maken vlek,
daarna opborstelen met een S & N-borstel.