Schoonmaak producten
134191_300
Nikwax Down Wash Direct is het eerste verzorgingsproduct dat speciaal is ontwikkeld voor het reinigen en optimaliseren van de prestaties van zowel normaal onbehandeld dons, als behandeld hydrofoob dons.
*Nikwax ontwikkelde de innovatieve Down Wash Direct ten behoeve van het groeiende aanbod van behandelde, waterbestendige donzen artikelen.
*Down Wash Direct is vrij van PFK's en samengesteld op waterbasis, zodat de impact op het milieu tot een minimum beperkt blijft.
*Vitaliseert de zachtheid en de isolerende eigenschappen van het dons.
145095_250
Fa det reinigt en verwijdert hardnekkige vlekken (is als een stomerij voor leer en suède).
Verwijder stof en vuil met een borstel.
Houdt de bus op 20 cm afstand en spray met korte tussenpozen, vermijd langdurig sprayen, breng dan met behulp van een spons (voor het leer), laten drogen (voor suède).
140119_100
Een in flacon verkrijgbare VG vlek- en pekelreiniger. Een reiniger om de meest algemene vuil en pekel (zout) vlekken te verwijderen.
124094_150
Multi cleaner is de ideale reiniger voor gladde, generfde en aniline ledersoorten.
Niet geschikt voor geschuurde ledersoorten.
Kleurechtheid van het leder testen op een onopvallende plaats.
Multi cleaner op een schone, droge doek doen en hiermee zachtjes - in een draai beweging- het leder reinigen.
Herhaal indien nodig.
Buiten bereik van kinderen bewaren.
Aanraking met de ogen vermijden.
145080_100
Détacheur vlek remover is een vloeistof die hardnekkige vlekken en vetvlekken verwijdert van leer, suède en textiel Schud de fles, bedek de vlek met de vloeistof, borstel of wrijf in met een doek, laten drogen, dan uitwrijven.
150080_50
Zadelzeep (Saddle soap) is een zeep voor reiniging en vernieuwen van leder.
Sapone
145182_200
Shampoo is wat je nodig hebt om de meest hardnekkige vlekken te verwijderen op je sneakers en sportschoenen.